Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Łączność Plusa na AIR SHOW 2011

Plus wspiera technologicznie Międzynarodowe Pokazy Lotnicze w Radomiu. Na AIR SHOW 2011 który odbywa się w dniach 27-28 sierpnia ,wykorzystany zostanie m.in. System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej w oparciu o technologię CDMA dla osób zabezpieczających imprezę.

Ekipy odpowiedzialne za bezpieczeństwo AIR SHOW 2011 będą wykorzystywały System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej, dzięki któremu będzie możliwe szybkie, jednoczesne przekazywanie komunikatów dla różnych grup odpowiedzialnych za koordynację wydarzenia, ochronę oraz przedstawicieli Miasta Radom.

Łączność będzie świadczona w ramach wydzielonej sieci CDMA, działającej niezależnie od publicznej sieci GSM i UMTS. W związku z tym, komunikacja będzie zapewniona nawet w sytuacji przeciążenia sieci publicznych.

  • Koordynatorzy grup VIP, dziennikarzy i spottersów zostaną wyposażeni w najnowsze tablety Samsung GALAXY Tab. Dzięki współpracy Plusa z firmą Samsung, goście będą mieli bieżący dostęp do programu imprezy, informacji o aktualnie odbywających się pokazach oraz dodatkowych materiałów multimedialnych na temat wydarzenia, samolotów i zespołów lotniczych.
  • Ponadto, na potrzeby obsługi wydarzenia zostanie dostarczona technologia umożliwiająca szybkie publikowanie i modyfikowanie treści na telebimach. Informacje dla widzów będą prezentowane przy użyciu nowoczesnego systemu zarządzania treścią online. Zgodnie z hasłem „Daj o siebie zadbać”, uczestnicy imprezy w specjalnych punktach będą mogli wyczyścić swoje telefony.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x