Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Łap spadające ceny

Łap spadające ceny

Co jest najlepsze po świętach? Wyprzedaże! W Plusie trwa właśnie Hiperwyprzedaż, a na oficjalnym fanpage’u operatora można wziąć udział w konkursie wspierającym akcję, w którym do wygrania są trzy smartfony Nokia Lumia 520!

Po świętach i sylwestrowej zabawie przyszedł czas wyprzedaży, i w Plusie trwa właśnie Hiperwyprzedaż smartfonów i sprzętów LTE w ofertach abonamentowych, internetu i mixa. Na oficjalnym fanpage’u sieci http://facebook.com/Plus pojawił się również konkurs Łap spadające ceny. Zasady gry są proste i przypominają mechanizm znany z popularnej zabawy „Łapanie jajek przez wilka” – należy uzbierać jak najwięcej spadających rabatów, by uzyskać maksymalną obniżkę cenową oraz kreatywnie odpowiedzieć na pytanie. Dla najlepszych graczy mających najwięcej punktów za grę oraz odpowiedź do wygrania są trzy telefony Nokia Lumia 520 oraz gadżety Plusa.

„Łap spadające ceny to kolejna aplikacja budująca zaangażowanie naszych fanów na Facebooku oraz wspierająca inne działania Plusa. Dotychczas takie aktywności spotykały się z aprobatą ze strony naszych klientów i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.” – mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Plusie.

Aplikację Łap spadające ceny przygotowała Agencja faceADDICTED, a konkurs potrwa do 17 stycznia.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x