LG L Fino w sieci Plus!

O modelach L Fino oraz L Bello pisałem stosunkowo niedawno. Wtedy były to pierwsze informacje na ich temat, a już teraz możecie się stać posiadaczami Fino! A do tego w ofercie sieci Plus.

Tytułowy smartfon jest dostępny we wszystkich abonamentach operatora. Najbardziej atrakcyjnymi zobowiązaniami do kupna Fino są oczywiście taryfy SmartDom, w których Fino jest dostępny za trzy złote! Jednak jeśli nie jesteście zainteresowani programem lojalnościowym, to w abonamentach 49,99 zł/59,99 zł/69,99 zł przyjdzie Wam za niego zapłacić kolejno 199,99 zł/39,99 zł/3 zł.

gsmarena_002Specyfikacja techniczna urządzenia wygląda następująco: 4,5″ ekran o rozdzielczości 480×800 pikseli (207 ppi), czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 8 Mpix aparat, 1 GB RAM, 4 GB pamięci wbudowanej, na szczęście z możliwością rozbudowy kartami micro SD. Bateria w L Fino ma pojemności 1,900 mAh. Opisywany smartfon jest dostępny w czterech widocznych powyżej kolorach: białym, czarnym, bordowym i granatowym.

W mojej ocenie L Fino to na prawdę ciekawy smartfon jak za te pieniądze. A co Wy o nim sądzicie? Przekonał Was czymś do siebie? Może ten wygląd stylizowany na G3? 🙂

Komentarze

Written by: Radosław Dominiak

W redakcji PlusBloga od ponad 2 lat. Uwielbia absolutnie wszystko co ma mobilny system na pokładzie i często poświęca temu zbyt dużo czasu niż powinien. Za wzór dobrze prowadzonej firmy w branży technologicznej uważa Apple. Oprócz technologii wielki miłośnik motoryzacji, podróży, muzyki, sportu i dobrych filmów.