Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Lookr.tv oraz Blog+TV laureatami VI edycji Webstarów

Telewizja internetowa Lookr.tv, której patronem jest sieć telefonii komórkowej Plus, zwyciężyła w kategorii „Wiadomości i media”, natomiast Blog+TV, internetowy magazyn wideo dla abonentów sieci Plus, klientów Simplus, Mixplus, iPlus, triumfował w kategorii „Informacje i komunikacja” VI edycji Webstarfestival.

Webstarfestival to prestiżowy konkurs promujący najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. W konkursie przyznawane są nagrody Webstary dla najlepszych stron internetowych, Webstary Internautów oraz nagroda specjalna, statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu. Ogłoszenie zwycięzców VI edycji odbyło się 8 grudnia br. podczas gali finałowej w Teatrze IMKA w Warszawie.

Laureatem w kategorii „Wiadomości i media” w głosowaniu Członków Akademii oraz Internautów została telewizja Lookr.tv, pokonując takie portale, jak Nasze Miasto czy Wirtualna Warszawa. Telewizja internetowa Lookr.tv ma w swojej ofercie prawie 2000 autorskich wysokiej jakości klipów. Można w niej znaleźć m.in. kanały dedykowane nowym technologiom i rynkowi telekomunikacyjnemu (Blog+TV, Blog+TV Lab), siatkówce (Siatkówka na Plus), scenie e-gamingowej (CyberTV36i6), muzyce (Hip-Hop), sztukom walki (Strefa Walki), gwiazdom (Flash Gaduła) czy kobietom (Kobieta, Expresso Fun Skan). Lookr.tv to wyjątkowy projekt dotyczący szeroko pojętych działań Plusa i jego marek w przestrzeni rynkowej, publicznej i kulturalnej. Jest to naprawdę ogromne pole z niewyczerpanym zasobem tematów. Lookr.tv w tym roku powiększył liczbę widzów, osiągając poziom ponad 600 tysięcy oglądanych klipów miesięcznie. To pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość i pracować nad projektem z wielkim entuzjazmem.- mówi Tomasz Broda, Kierownik Zespołu ds. Komunikacji w Internecie, sieć Plus.

W kategorii „Informacje i komunikacja” Internauci docenili w głosowaniu magazyn wideo Blog+TV, który rywalizował z portalami Ekokatalog.pl, Gotujemy.pl oraz iprezenty.pl. W Blog+TV prezentowane są najnowsze usługi i aktualne oferty sieci Plus, a także relacje z wydarzeń specjalnych, którym firma Polkomtel patronuje, oraz testy telefonów i urządzeń mobilnych.

W czwartek (9 grudnia) od godz. 16.00 na Lookr.tv dostępna będzie relacja wideo z gali finałowej VI edycji Webstarfestival 2010. Producentem Lookr.tv oraz Blog+TV jest agencja Unigroup.pl.

(ź) Plus


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x