Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Lookr.tv: Roaming bez tajemnic

Jak mogę włączyć roaming będąc w Polsce a jak będąc poza granicami kraju? Jakie są sposoby zasilenia karty, będąc za granicą? Jak można skontaktować się z Działem Obsługi Klienta z zagranicy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci Plusa.

Wyjeżdżasz za granicę i chcesz być w stałym kontakcie z bliskimi z kraju? A może masz w planach wyjazd służbowy podczas, którego musisz odbyć ważną rozmowę biznesową z polskimi współpracownikami? Roaming to rozwiązanie, które pozwala Ci na korzystanie z telefonu poza Polską. Wiele osób nie zna jednak odpowiedzi na pytania związane z tą usługą, dlatego ekspert sieci Plus wyjaśni wszystkie wątpliwości. Telewizja internetowa Lookr.tv organizuje interaktywny wywiad, w którym ekspert Plusa odpowie na pytania internautów.

Jeśli planujesz pobyt za granicą, chcesz być w kontakcie z firmą i bliskimi i masz pytania dotyczące roamingu – zadaj je w komentarzach pod postem, przekażemy je do telewizji Lookr.tv

Wideo z odpowiedziami eksperta pojawi się na kanale Wideoporadnik oraz na stronach plus.pl i oczywiście na naszym blogu.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x