Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

LTE w iPlus – oferta

Już od dnia dzisiejszego klienci sieci Plus mogą korzystać z superszybkiego internetu LTE. Internet LTE pozwala na osiąganie prędkości pobierania danych do 100 Mb/s oraz ich wysyłania z prędkością do 50 Mb/s. Jest to obecnie najszybszy mobilny internet dostępny na terenie Polski (zasięg technologii LTE obejmuje 22% populacji). Do tej pory technologia LTE była dostępna jedynie u około 20 operatorów na świecie. Aby korzystać z nowej technologii konieczne jest posiadanie odpowiedniego modemu oraz wymiana karty SIM na USIM. Poniżej prezentujemy szczegóły oferty.

Dla klientów indywidualnych:

Istnieje możliwość przetestowania usługi przez okres 7 dni.

Klienci biznesowi:

Istnieje możliwość przetestowania usługi przez okres 7 dni.

Oferta Razem Lepiej – skierowana do klientów posiadających taryfy głosowe post-paid:

Do oferty wprowadzony został nowy modem Huawei E398 LTE, który dostępny jest od 1 zł. Do modemu istniej możliwość dokupienia specjalnej anteny zewnętrznej w cenie 39 zł. Oferta LTE nie jest dostępna w ofercie „bez sprzętu”.

Kupując ofertę LTE abonent ma także możliwość korzystania z sieci HSPA+ na częstotliwości 900 i 2100 MHz oraz EDGE i GPRS. Należy zwrócić uwagę, że w sieci LTE nie ma możliwości wysyłania wiadomości SMS – w tym celu abonent musi przelogować się do sieci 3G lub 2G. W chwili komercyjnego startu, w zasięgu sieci LTE znajduje się 22% populacji Polski, natomiast do końca 2011 roku, sieć HSPA+ (900 MHz i 2100 MHz) będzie obejmować swoim zasięgiem 81% populacji naszego kraju.

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x