Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Lumia 435, 735 i 930 dostaną Windows 10!

Lumia 435, 735 i 930 dostaną Windows 10!

Jeśli chociaż trochę siedzicie w technologiach, to z pewnością wiecie, że kilka dni temu swoją premierę miał Windows 10. Microsoft już zapowiedział pierwsze aktualizacje i prawdopodobnie jako pierwsze dostaną ją tytułowe modele.

Gigant z Redmond pokłada ogromne nadzieje w najnowszej odsłonie okienkowego systemu. Działanie między platformami ma być sprawne jak nigdy dotąd, dlatego też głupotą byłoby zaniedbanie aktualizacji dla obecnych telefonów z Windows Phone 8.1 na pokładzie.
gsmarena_001
Poza 435, 935, 930 również phablet 1520 otrzyma aktualizację do Windows. Jednakże jak możemy wywnioskować poza tymi wcześniej wymienionymi modelami również inne urządzenia, których nazwa będzie x30, bądź x35 dostaną akutalizację. Niestety nie jest to nic pewnego, ale dość często pojawiają się takie spekulacje w mobilnym świecie.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy ruszy proces aktualizacji, ale możemy się spodziewać, że zacznie się on zaraz po tym jak Microsoft zaprezentuje pierwszą Nokię z fabrycznie zainstalowanym Windowsem 10.

Zachęcam do przeczytania wpisu Kuby, który w szerszych aspektach skupił się na najnowszym systemie Microsoftu, wystarczy kliknąć tutaj.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x