Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Milion darmowych SMS-ów za każde zwycięstwo Polaków!

Od 29 lipca do 12 sierpnia 2012 roku Plus rozda swoim klientom milion darmowych SMS-ów za każdy zwycięski mecz naszych siatkarzy w trakcie turnieju w Londynie.

By wziąć udział w konkursie „SMS za zwycięstwo” należy wysyłać na numer 80808 bezpłatną wiadomość SMS o treści SIATKA. Zgłoszenia będą przyjmowane przez cztery godziny od momentu zakończenia przez sędziego meczu, w którym zwyciężyła nasza drużyna.

W ciągu 48 godzin od zakończenia meczu wygranego przez Polaków, pierwszym 10.000 klientów, którzy wysłali poprawnego SMS-a zostanie aktywowany Pakiet 100 darmowych SMSów do Plusa, co zostanie potwierdzone informacją zwrotną dla klienta. Przyznane SMS-y są do wykorzystania w sieci Plus, a ważność pakietu wynosi 30 dni od daty aktywacji. Korzystanie z usługi w okresie jej trwania jest wolne od opłaty aktywacyjnej i abonamentowej.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada aktywny numer w sieci Plus. Uczestnik konkursu może otrzymać jeden Pakiet SMS-ów po każdym wygranym meczu przez polską drużynę.

Również na profilu Plusa na Facebooku w dniach 29.07-12.08 będzie trwał konkurs, w którym można wygrać piłki i koszulki z autografami naszych siatkarzy.

[poll id=”15″]

Wspieraj naszych siatkarzy w Londynie, a Plus za każde zwycięstwo naszych siatkarzy rozda 1.000.000 darmowych SMS-ów!

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x