Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Modem ZTE MF669

ZTE, przedstawia nowy modem MF669 – niewielkie urządzenie umożliwiające łatwe nawiązywanie bezprzewodowych połączeń internetowych i swobodne surfowanie w sieci. Świat kręci się dziś szybciej niż kiedyś, ciągle mobilni, żyjemy w nieustannym biegu. W towarzystwie nieodłącznego notebooka kończymy służbowy raport popijając latte w kawiarni. Bez względu na miejsce zawsze chcemy być w kontakcie z innymi, czekając na umówione spotkanie czy spędzając weekend poza miastem – ciągle potrzebujemy dostępu do sieci. Taką możliwość daje nowy MF669. 

Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie do komputera za pomocą portu USB, aby cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do Internetu. Modem przesyła dane z prędkością do 5.76Mb/s – upload i do 21.6Mb/s – download, dzięki czemu można sprawnie przeglądać strony WWW, pobierać pliki, skontaktować się ze znajomymi czy przeprowadzić służbową wideokonferencję za pomocą Skype. MF669 pracuje w technologii HSPA+, co oznacza, że jakość transmisji danych, w stosunku do tej opartej na tradycyjnej sieci WCDMA, poprawiła się, a wykorzystanie częstotliwości jest optymalne. Modem ZTE to niezawodny Internet dla ludzi, którzy nigdy się nie zatrzymują.
Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych typów oprogramowania: Windows 7, XP i Vista czy MAC OS, a w Cyfrowym Polsacie również z Linuxem. Dzięki zainstalowanym aplikacjom przy pomocy modemu ZTE można wysyłać wiadomości SMS oraz korzystać z książki telefonicznej. Slot na kartę pamięci SD umożliwia wykorzystanie urządzenia w charakterze przenośnej pamięci USB i przechowywanie nawet 32GB danych. MF669 prezentuje poręczne, wygodne dla użytkowników rozmiary – 27mm x 12.5mm x 93.5mm, co z pewnością docenią wszyscy, dla których liczy się mobilność i wygoda.

Urządzenie w kolorze czarnym dostępne jest w ofercie operatora sieci Plus. Wkrótce pojawi się również w Cyfrowym Polsacie, gdzie do wyboru będą kolory biały lub czarny.

(ź) ZTE

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x