Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Muzodajnia ma już 5 lat

Muzodajnia ma już 5 lat

Koncert podczas Sopot TOP Of The TOP Festival, patronaty na wyłączność, konkursy i kody umożliwiające bezpłatne pobranie utworów w formacie mp3 oraz wiele innych atrakcji będzie towarzyszyło piątym urodzinom Muzodajni.

W sierpniu i wrześniu klienci Muzodajni mogą aktywnie uczestniczyć w obchodach urodzin serwisu. Własciciel usługi, operator sieci Plus przygotował m.in. konkursy na profilu Facebook (https://www.facebook.com/muzodajnia ), wyłączności (m.in. nowa płyta Margaret „All I Need”
i grupy Cała Góra Barwinków „Beat to meet U”). Kulminacyjnym wydarzeniem jubileuszu Muzodajni będzie urodzinowy koncert podczas drugiego dnia festiwalu TOP Of The TOP, który odbędzie się 24 sierpnia br. w Operze Leśnej w Sopocie. Na koncercie będzie można usłyszeć i zobaczyć gwiazdy obecne w Muzodajni, m.in. Honoratę Skarbek „Honey”, Libera, Lemon, Enej, Margaret oraz takie sławy jak DJ Bobo, czy Edytę Górniak. Dodatkowo, w muzycznych stacjach telewizyjnych pojawią się reklamy Muzodajni promujące płyty Margaret oraz Robina Thicke.
Oficjalnie Muzodajnia wystartowała 4 sierpnia 2008 r. W ciągu pięciu lat z portalu skorzystało blisko milion unikalnych użytkowników, którzy ściągnęli około 30 milionów plików. W każdym miesiącu użytkownicy Muzodajni pobierają co najmniej 500 tys. utworów. Przez pięć ostatnich lat, między innymi dzięki Muzodajni kilkadziesiąt płyt uzyskało status Złotej Płyty.
Obecnie Muzodajnia oferuje klientom możliwość pobrania 25 utworów za jedyne 8 zł miesięcznie. Klienci, którzy chcą przetestować usługę, mogą po zarejestrowaniu się w serwisie, pobrać 10 utworów w formacie mp3 bez żadnych zobowiązań! W przeciwieństwie do serwisów streamingowych, pliki pobrane z Muzodajni można zapisywać i od razu, bez dodatkowych opłat przenosić między komputerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczami mp3 oraz innymi nośnikami. Po wyczerpaniu dostępnej puli utworów możliwe jest jej powiększenie o kolejne 25, 100 lub 250 plików mp3.
Obecnie Muzodajnia to:

  • ponad 3,6 mln utworów do pobrania w formacie mp3,
  • 7 tys. informacji,
  • 1050 galerii zdjęć,
  • 1100 biografii.

Najważniejsze wydarzenia w historii Muzodajni:

  • sierpień 2008 – uruchomienie usługi,
  • listopad 2010 – udostępnienie możliwości pobierania całych płyt,
  • sierpień 2011 – udostępnienie aplikacji dla urządzeń z systemem Android,
  • kwiecień 2012 – udostępnienie aplikacji i usługi dla urządzeń z systemem iOS,
  • marzec 2013 – start oferty T&B.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x