Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

„Muzodajnia.pl” 2,5 miliona mp3 teraz także w telefonach z systemem android

Blisko 2,5 mln utworów znajduje się w ofercie Muzodajnia.pl po przyłączeniu do niej EMI Music Polska. Ten największy w Polsce sklep z legalną muzyką w sieci udostępnił także swoją aplikację na telefony z systemem android oraz dzięki nowemu portalowi WAP pozwala na korzystanie z Muzodajni w smartfonach.

EMI Music Polska to trzecia z największych, światowych wytwórni muzycznych, po Universal Music i Warner Music, która została przyłączona do serwisu Muzodajnia.pl, powiększając tym samym zasoby muzyczne do blisko 2,5 mln utworów.

Wśród artystów, którzy dołączyli do Muzodajnia.pl są m.in.: Pink Floyd, Peter Gabriel, David Guetta, Katy Perry, Coldplay, Evanescence, Depeche Mode, Iron Maiden, Moby, Snoop Dogg, Myslovitz, Agnieszka Chylińska, Afromental, Maanam, Ryszard Rynkowski, T.Love i wielu innych.

Muzodajnia.pl udostępniła również aplikację androidową w sklepie Android Market, dzięki czemu użytkownicy telefonów z systemem Android, mogą pobierać utwory jeszcze łatwiej i szybciej niż dotychczas. Aplikacja jest prosta i intuicyjna – ulubionej muzyki można szukać przez wyszukiwarkę, ale także przez kategorie muzyczne lub po nazwach artystów. Dodatkowo znajdują się tu nowości, biografie i galerie zdjęć artystów.

Użytkownicy sieci Plus mogą także posługiwać się Muzodajnią na nowej wersji portalu mobilnego wap.plus.pl. Serwis ten otrzymał niedawno nowy wygląd i funkcjonalności, i obecnie obsługuje i dostosowuje wygląd stron do możliwości różnych typów urządzeń, szczególnie smartfonów i telefonów z dotykowymi wyświetlaczami. Aby korzystać z możliwości portalu trzeba posiadać poprawnie skonfigurowany w telefonie punkt dostępu do Internetu. Konfigurację telefonu można pobrać ze strony www.ustaw.plus.pl

Więcej informacji na stronie www.muzodajnia.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x