Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

myPhone wśród Aktywnych 50+

myPhone wziął udział w targach Aktywni 50+ w Poznaniu. To już druga edycja tej imprezy – i druga z udziałem polskiego producenta telefonów komórkowych.

W dniach 12-13 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się druga edycja targów Aktywni 50+. Pokolenie osób w wieku 50 i więcej lat coraz częściej przykuwa uwagę mediów, jest też coraz bardziej liczącą się grupą dla wielu producentów i usługodawców. Dla wrocławskiego producenta telefonów grupa ta jest najistotniejszą i najliczniejszą grupą użytkowników. To z myślą o nich wprowadził na rynek linię urządzeń prostych w obsłudze i przyjaznych dla użytkownika pod nazwą myPhone Simple Life.

Stoisko myPhone na targach zdominowały telefony właśnie z tej serii. Zwiedzający ekspozycję mogli zapoznać się z praktycznymi aspektami rozwiązań wprowadzonych w tych telefonach. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się funkcja „mówiącej” klawiatury w najnowszym myPhone 1080 DURO. Użytkownik wybierając numer telefonu, po naciśnięciu klawisza z cyfrą słyszy głosowe potwierdzenie – to bardzo istotne rozwiązanie dla osób mających problemy ze wzrokiem. Z ciepłym przyjęciem spotkały się też inne atrybuty telefonów z tej serii – duża klawiatura, kontrastowy ekran, czy funkcja SOS, pozwalająca na wezwanie pomocy w sytuacji krytycznej.

Poznańskie targi Aktywni 50+ to kolejna po targach Senior Expo w Sosnowcu impreza wystawiennicza skierowana do grupy osób dojrzałych, w której myPhone brał udział. Uczestnictwo w tego typu targach, oprócz aktywnego budowania wizerunku i świadomości marki myPhone, ma inne, dużo ważniejsze znaczenie. Pozwala na zebranie dużej ilości opinii na temat oferowanych produktów bezpośrednio od użytkowników i od osób zainteresowanych, a w konsekwencji stałe ulepszanie produktów i szybką reakcję na pojawiające się nowe potrzeby.

W planach polski producent ma udział w jeszcze kilku podobnych przedsięwzięciach w tym roku, m. in. w targach Golden Age w Warszawie, 21-22 maja br. Wcześniej – bo w dniach 22-24 marca – ekspozycję firmy myPhone zobaczyć będzie można na targach Intertelecom 2011 w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

Telefony z serii myPhone Simple Life dostępne są w ofercie operatorów PLAY, Diallo i INEA od 1 zł w ofercie abonamentowej. Objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.

(ź) myPhone

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x