Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Najpopularniejsze smartfony od Sony Ericsson

Nowe modele Sony Ericsson w natarciu. W zeszłym miesiącu najlepiej sprzedającymi się telefonami w oficjalnym sklepie Sony Ericsson – www.sonyericsson-sklep.pl – były Xperia™ active, Xperia™ ray i nowa generacja Xperia™ mini. Wpływ na to miała niewątpliwie udana przedsprzedaż Xperia™ active i Xperia™ ray, które to modele cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.


Najlepiej sprzedające się modele we wrześniu to:

1. Sony Ericsson Xperia™ active – w kolorach czarny z pomarańczowym

Jedyny w swoim rodzaju smartfon dla aktywnych, odporny na wodę i kurz, Wyjątkowy wyświetlacz Reality Display Mobile BraviaEngine pokryty jest warstwą antyzadrapaniową i reaguje na ruch mokrego palca. Smartfon posiada preinstalowane aplikacje sportowe i jest wyposażony w zestaw akcesoriów.

2. Sony Ericsson Xperia™ ray – w kolorze złotym

Cienki, stylowy i bardzo szybki, smartfon z Androidem. Xperia™ ray jest wyposażony w niezawodny ekran dotykowy Reality Display z silnikiem mobilnym BRAVIA® oraz baterię o dużej pojemności. Posiada Czujnik Exmor R™, który umożliwia nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć wysokiej jakości w warunkach słabego oświetlenia. Filmy nagrywa w wersji HD.

3. Sony Ericsson Xperia™ mini

Najmniejszy smartfon z mozliwością nagrywania w HD. Posiada dostęp do świata aplikacji i gier Android, które można umieścić w czterech aktywnych rogach ekranu z Mobile Bravia Engine. W każdym z rogów można umieścić, według uznania po cztery aplikacje. Xperia mini to smartfon zgodny z filozofią GreenHeart™.

4. Sony Ericsson Xperia™ mini pro

Smartfon z Androidem do łatwej komunikacji, ma klawiaturę QWERTY, która po wysunięciu od razu przechodzi w tryb pisania wiadomości i przewiduje wprowadzany tekst. Posiada Aparat 5 mpx z funkcją nagrywania w HD i wyświetlacz Reality Display z technologią Mobile BRAVIA® Engine, który wzmacnia kontrast i zapewnią większa głębię kolorów.

5. Sony Ericsson Xperia™ neo w kolorze czerwonym

Smartfon oparty na najnowszej platformie Android 2.3 zapewniającej dostęp do Google Mobile Services i ponad 250 000 aplikacji w Android Market oraz portali społecznościowych. Posiada sensor Exmor R, ekran Reality Display z Mobile BRAVIA® Enginei wbudowane złącze HDMI. Kamera 8.1 mpx zapewnia ostre, wyraźne zdjęcia oraz pozwala na nagrywanie imponujących filmów wideo w jakości HD.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x