Następca Moto G już niebawem!

wpis w: Plus+, Telefony | 0

Do sieci w dniu dzisiejszym trafiło szpiegowskie zdjęcie pudełka następcy Motoroli Moto G. Cała informacja jest o tyle ciekawa, że model ten pojawił się dość niespodziewanie, a do tego od premiery Moto G, Motorola zmieniła właściciela. Czy nowy model będzie równie udany? Staramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Napisałem równie udany, ponieważ w mojej ocenie Moto G, to na prawdę ciekawe urządzenie w swoim segmencie. Za około 600 złotych dostajemy szybki, dobrze wykonany smartfon, który działa pod kontrolą czystego systemu Android, czyt. bez żadnej nakładki producenta.

 big

Nowa Moto G ma być większa, szybsza i jeszcze lepsza. A to wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny. Przewiduje się, że następca będzie wyposażony w 5″ ekran 720p, podkręconego czterordzeniowego Snapdragona 400 i 8 Mpix aparat. Obecna generacja jest dostępna w dwóch wersjach pamięciowych – 8 i 16 GB i tym razem prawdopodobnie będzie tak samo. Jedną z najciekawszych informacji dzisiejszego przecieku jest cena urządzenia. 16 GB wersja została wyceniona na rynku Indyjskim na 215$. Możemy być niemal pewni, że w trakcie debiutu w Europie cena się zmieni, aczkolwiek nie powinna ona przekroczyć 250$, co daje około 800 złotych.

A co Wy sądzicie o nowej Moto G? Skusilibyście się?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments