Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

NaviExpert zgarnia kolejne nagrody

NaviExpert to jedna z najszybciej rozwijających się nawigacji mobilnych. Innowacyjne oraz przyjazne użytkownikom rozwiązania systematycznie wprowadzane przez firmę, zyskują coraz większą liczbę fanów i cieszą się coraz większym uznaniem ekspertów z branży. Świadczyć może o tym fakt, iż w ostatnich dniach NaviExpert został laureatem aż dwóch prestiżowych konkursów: o Złoty Bell oraz Mobile Trends Awards.


Mobile Trends Awards

Propozycje do nagród Mobile Trends Awards zgłaszane są przez internautów w 15 kategoriach. Wyboru zwycięzców spośród nominowanych dokonuje kapituła konkursowa składająca się z ekspertów ze świata IT oraz technologii mobilnych. Podczas gali, która odbyła się 27 stycznia br. w Krakowie, działania NaviExpert związane z rozwojem aplikacji zostały docenione zarówno przez specjalistów, jak i samych konsumentów. Nawigacja zwyciężyła w kategorii „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”, pokonując tym samym takie aplikacje jak: Janosik, Zumi.pl oraz AppToGo Berlitz.

Złoty Bell

Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends 2011, będącej największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży technologicznej w Polsce, firma NaviExpert otrzymała Złoty Bell w kategorii „Aplikacja nawigacyjna”. Co ważne, zwycięzcy wybierani są przez internautów, czyli bezpośrednio przez konsumentów, którzy na co dzień korzystają z nominowanych usług. Wyniki plebiscytu jednoznacznie pokazują, iż użytkownicy są zadowoleni z usług świadczonych przez firmę NaviExpert oraz doceniają jej starania w celu ciągłego udoskonalania oraz rozszerzania swojej oferty.

„Bardzo cieszą nas zdobyte w ostatnim czasie wyróżnienia, widzimy, że przyjęta przez nas strategia rozwoju produktu okazała się słuszna. Zależało nam na stworzeniu przyjaznego narzędzia ułatwiającego dotarcie do celu, a także pomagającego zaoszczędzić czas i pieniądze. Uznanie naszych konsumentów jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy zmierzającej do udoskonalenia naszych usług.” – podsumował Andrzej Jaszkiewicz, Prezes NaviExpert.

Z aplikacji NaviExpert korzysta już ponad 1,5 mln użytkowników. Dzięki technologii Community Traffic online, wykorzystującej na bieżąco aktualizowane dane o natężeniu ruchu drogowego, kierowcy używający NaviExpert podążają najbardziej optymalną trasą, omijając korki i utrudnienia drogowe. Wciąż aktualizowane dane pozwalają skrócić czas podróży średnio o 26% w stosunku do podróży bez NaviExpert.

W ubiegłym roku Firma NaviExpert została uhonorowana m.in. tytułem Lidera Regionalnego w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju, w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”. NaviExpert znalazł się także w gronie finalistów innego prestiżowego konkursu – Najlepsze Nowe Spółki, organizowanego przez Infor Biznes, wydawcę Dziennika Gazety Prawnej. Z kolei w plebiscycie organizowanym przez użytkowników forum Android.com.pl aplikacja zdobyła tytuł najlepszej nawigacji dla systemu operacyjnego Android.

Otrzymane nagrody są sygnałem dla zespołu NaviExpert, że praca wkładana w ciągłe ulepszanie aplikacji i dostosowywanie jej do potrzeb użytkowników, zarówno tych pieszych, jak i zmotoryzowanych, jest doceniana przez stale rosnącą rzeszę użytkowników aplikacji.

W związku ze zdobytymi nagrodami firma NaviExpert przygotowała specjalną promocję. Przez tydzień, do 13 lutego będzie można kupić długie abonamenty nawigacyjne 30 proc. taniej. Nowi użytkownicy przed zakupem mogą także skorzystać z darmowego testu nawigacji. Więcej informacji na stronie: www.naviexpert.pl

Źródło: NaviExpert

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x