Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nawigacja MapaMap dostępna dla klientów Plusa

Od 10 grudnia 2012r. klienci Plusa posiadający telefony z systemem Android mogą korzystać z nawigacji MapaMap. Aplikacja ta pozwala na korzystanie z nawigacji bez konieczności transmisji danych i jest przeznaczona zarówno dla zmotoryzowanych, jak i rowerzystów, a nawet pieszych. Użytkownicy Plusa mogą sprawdzić jej działanie w bezpłatnym okresie testowania, a później skorzystać z niej w atrakcyjnej cenie.

MapaMap jest nawigacją typu offline fakt, co oznacza, że cały system nawigacyjny wraz z pełnym pakietem map jest instalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci. Dzięki temu mapy są zawsze dostępne i nie ma potrzeby łączenia się z internetem. Nawigacja działa zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do internetu lub gdy jest on w urządzeniu wyłączony (np. roaming).

Z nawigacji MapaMap można korzystać nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale również podczas wycieczek pieszych lub rowerowych. Autorzy aplikacji zadbali bowiem, by w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale również wszelkie miejsca ważne dla turysty, takie jak muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

System nawigacyjny MapaMap przeznaczony jest dla telefonów i tabletów z systemem Android. Przez trzy dni można go testować bez żadnych kosztów. W tym celu należy wysłać bezpłatny SMS o treści: MapaMap na numer: 8045. W odpowiedzi otrzymamy SMS z linkiem, który umożliwi pobranie i instalację nawigacji MapaMap. Koszt korzystania z nawigacji, po trzydniowym bezpłatnym okresie testowym, wynosi 7,38 zł brutto za 30 dni.

(Plus)

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x