Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nawigacje Blow zgodne z nową AutoMapą 6.6.2

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, poinformował o otrzymaniu certyfikatu zgodności z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa 6.6.2 dla nawigacji BLOW GPS70iBT. Oprogramowanie działa w oparciu o najnowsze mapy Polski i Europy, opracowane w październiku 2010 roku, zawierające ponad 4 tysiące miast i miejscowości w Polsce, ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów (POI), 3 miliony budynków oraz dokładne plany nawigacyjne kilkudziesięciu tysięcy miast w 44 państwach Europy. Nawigacja uwzględnia najnowsze blokady dróg i utrudnienia w ruchu wynikające z planu inwestycyjnego przygotowującego Polskę do Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. W najnowszej wersji oprogramowania użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu dla polskich i europejskich dróg, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. Nieocenioną pomocą w pokonywaniu zakorkowanych ulic miast jest też możliwość oceny bieżącej sytuacji drogowej w czasie rzeczywistym na ekranie nawigacji. Dzięki temu, kierowcy widzą aktualną średnią przepustowość ulic i spodziewane utrudnienia w ruchu. Łatwiej mogą zaplanować trasę omijając przeszkody i w rezultacie szybciej od innych uczestników ruchu pokonać dany odcinek trasy.

BLOW GPS70iBT to największa z rodziny zaawansowanych nawigacji BLOW. Ogromny, 7-calowy ekran dotykowy umożliwia pokazanie dużego obszaru pokonywanej trasy z wieloma szczegółami nawigacyjnymi, bez utraty spójności przekazu. Nawigacja umożliwia korzystanie z podglądu z kamery cofania. 42-kanałowy odbiornik GPS firmy SiRF Star 3i+, w połączeniu z procesorem MediaTek MT3351 o częstotliwości 468 MHz, zapewniają wyjątkową dokładność ustalania położenia. Urządzenie pozwala też szybko ustalić pozycję pojazdu podczas jazdy. BLOW GPS70iBT może służyć jako zestaw głośnomówiący, umożliwiając obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. W czasie jazdy nawigacja inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne, bądź rozmowy telefoniczne.

BLOW GPS70iBT sprawdzi się też w roli odtwarzacza audio-wideo. Rozdzielczość ekranu 800×480 pikseli pozwala na zachowanie wysokiej jakości oglądanych plików oraz większą ekspresję obrazu. Szerokie spektrum obsługiwanych plików wideo i audio (w tym AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MP4, WAV, WMA, MP3) umożliwia odtwarzanie najpopularniejszych filmów i muzyki, zaś wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z pokaźnej biblioteki multimediów zgromadzonych na kartach pamięci. Transmiter FM umożliwia transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

BLOW GPS70iBT – najważniejsze cechy:

–      Wyświetlacz LCD – ciekłokrystaliczny panel dotykowy 7 cali

–      Rozdzielczość ekranu – 800 x 480, 65536 kolorów

–      System operacyjny – WINDOWS CE NET 5.0

–      Procesor – MediaTek MT3351 o częstotliwości 468 MHz

–      Pamięć wewnętrzna SD RAM – 128 MB

–      Gniazdo pamięci microSD  do 8GB SDHC

–      Złącze USB –  mini USB 2.0 Full Speed

–      Wbudowany transmiter FM umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego

–      Bluetooth 2.0

–      Internet (DUN)

–      System głośnomówiący z możliwością wyświetlania książki telefonicznej i historii połączeń z telefonu

–      Dodatkowe narzędzia: czytnik e-booków, kalkulator, gry

–      Wejście Video

–      Obsługiwane pliki wideo –  AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MP4

–      Obsługiwane pliki Audio – WAV, WMA, MP3

–      Wymiary urządzenia – 190 x 120 x 16 mm

–      Waga urządzenia – 360g

Podstawowe modele nawigacji BLOW GPS70iBT dostępne są na rynku polskim w cenie:

– BLOW GPS70iBT bez mapy – 598 PLN brutto,

– BLOW GPS70iBT + AutoMapa Polska XL – 699 PLN brutto,

– BLOW GPS70iBT + AutoMapa Europe – 849 PLN brutto.

Źródło: Blow


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x