Next Lock Screen, czyli lockscreen od Microsoftu na Androida.

wpis w: Android, Blog, LTE, News, Plus+ | 0

Lockscreen od Microsoftu powstał w ramach projektu Microsoft Garage, gdzie pracownicy giganta z Redmond mogą rozwijać swoje autorskie projekty (oczywiście po pracy). Projekt nie tyczy się tylko Windows Phone, ale również iOS czy Androida. Co wyróżnia lockscreen od Microsoftu? Czy opłaca się go pobierać? Tego wszystkiego dowiecie się z artykułu. Zapraszam do czytania! 🙂

Przyjrzyjmy się filmikowi promującemu Next Lock Screen. Appka daje nam możliwość przeglądania ustawionych w kalendarzu spotkań, oddzwaniania na ostatnie połączenia (jednym gestem) czy uruchamiania ulubionych aplikacji. Dzięki temu nasze życie ma być łatwiejsze!

Projekt owego lockscreena jest bardzo ciekawy, ale niestety nie jest dopracowany. Nie zawsze blokada Microsoftu jest wyświetlana, czasami pojawia się systemowy lockscreen. Design Next’a jest przejrzysty i ładnie się prezentuje, a więc pozostaje nam pytanie – jak możemy wypróbować aplikację spod skrzydeł Microsoftu? W Polsce niestety aplikacja jest niedostępna, ale możemy ją mieć z alternatywnych źródeł. A Wam jak podoba się lockscreen od Microsoftu? Czy aplikacje producenta Windowsa podbiją rynek? Piszcie w komentarzach!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments