Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł – reklamy

Rusza kampania reklamowa, w której Plus przedstawia nową najtańszą nielimitowaną ofertę na rynku. Od 7 sierpnia Plus wprowadził usługę „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie”. Usługa dostępna jest dla klientów korzystających z ofert prepaid i mix. Promocja jest dostępna w taryfie Plus na Kartę i Plus Mix, a jej włączenie kosztuje 5 zł miesięcznie i następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku „zielona słuchawka”. Od tego momentu opłata za SMSy wysyłane do wszystkich sieci wynosi 0 groszy

Użytkownicy starszych ofert prepaid (Simplus, 36.6, Sami Swoi), by skorzystać z nowej promocjipowinni zmienić taryfę na Plus na Kartę. Aby ją włączyć należy wpisać kod *147*11# i nacisnąć przycisk „zielona słuchawka” – jednorazowa opłata wynosi 3zł.
Klienci Plusa na Kartę korzystający obecnie z promocji „SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr” oraz klienci Plusa Mix korzystający obecnie z promocji „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze” nie muszą jej wyłączać, gdyż na czas trwania nowej promocji automatycznie będą mieli obniżoną stawkę za SMSy do 0 gr.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x