Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nielimitowany Internet od Cyfrowego Polsatu

Nielimitowany Internet od Cyfrowego Polsatu

Od 28 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadza do swojej oferty internetowej innowacyjne Taryfy Multimedialne, w ramach których korzystanie z wybranych treści w Internecie, w tym wideo, stron WWW oraz serwisów społecznościowych nie pomniejsza pakietu GB.

Najszybszy na świecie Internet mobilny LTE w nowych Taryfach Multimedialnych Cyfrowego Polsatu jest dostępny już od 14,90 zł/mies. Cała propozycja, odpowiadając na potrzeby użytkowników, umożliwia wybór spośród 6 pakietów danych: 1GB za 14,90 zł/mies., 3G za 29,90 zł/mies., 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB w dwóch wariantach cenowych – 99 zł/mies. i 119 zł/mies. – w zależności od wybranych opcji dodatkowych.
Już przy abonamencie za 49,90 zł użytkownik może bez ograniczeń korzystać z serwisów społecznościowych: m.in. facebook.com, nk.pl, linkedin.com, goldenline.pl. Wybierając o 10 zł wyższą opłatę miesięczną, zyska również możliwość nielimitowanego przeglądania stron WWW. W abonamentach za 79,90 zł i 99,90 zł przewidziano ponadto dodatkowy pakiet danych do wykorzystania na oglądanie wideo w ramach m.in. serwisów ipla i HBO GO (dla obydwu pakietów) oraz youtube.com, myspace.com/video i innych (dla pakietu za 99,90 zł). Przy wyborze abonamentu za 119 zł można bez ograniczeń oglądać filmy w Internecie, a transfer związany z korzystaniem z popularnych serwisów wideo nie pomniejszy pakietu danych, podobnie jak przeglądanie stron WWW i korzystanie z serwisów społecznościowych.
Wszyscy klienci Internetu Cyfrowego Polsatu, wybierając pakiety z Taryfy Multimedialnej mogą też bez ograniczeń korzystać ze strony operatora: www.cyfrowypolsat.pl.
Nowe Taryfy Multimedialne zapewniają użytkownikom nawet dwumiesięczny dostęp do pakietu iplaMix bez żadnych opłat, który umożliwia obejrzenie 30 filmów fabularnych, transmisji z najlepszych wydarzeń sportowych na żywo w jakości HD i premier popularnych seriali Telewizji Polskiej. Po zakończeniu okresu promocyjnego i zapoznaniu się z produktem klient może zrezygnować z pakietu iplaMix lub korzystać z niego nadal, płacąc 10 zł/mies. Użytkownicy najwyższego abonamentu pakiet iplaMix otrzymują bez opłat na cały okres umowy.
Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się skorzystać z nowej Taryfy Multimedialnej mogą otrzymywać co miesiąc dodatkowo nawet 5 GB danych w prezencie do wybranych przez siebie pakietów.
Z Taryfami Multimedialnymi dostępne jest całe portfolio modemów i routerów oferowanych przez Cyfrowy Polsat, w tym najnowocześniejsze modemy LTE obsługujące prędkość do 150 Mb/s.

Ich wykaz można znaleźć na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

(ź) cyfrowy polsat

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x