Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

No Limit w Plus na Kartę dla fanów z Facebooka

No Limit w Plus na Kartę dla fanów z Facebooka

Od 14 do 28 marca 2013 roku klienci Plus na Kartę korzystający z Facebooka otrzymają możliwość otrzymania za darmo usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Dla najaktywniejszych Plus przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe. Aby skorzystać z nowej akcji promocyjnej „No Limit z Facebookiem” adresowanej do klientów Plus na Kartę należy zarejestrować się za pomocą aplikacji pod adresem www.facebook.com/plus i założyć Zespół uczestników.

Założyciel – Kapitan Zespołu ma za zadanie wysłać zaproszenia do swoich znajomych, którzy korzystają z Plus na Kartę aby skompletować swój Zespół. Może on liczyć do 5 osób. Osoba zaproszona do grupy powinna potwierdzić swoje uczestnictwo w Zespole, podając numer swojego telefonu Plus na Kartę.

W czasie trwania akcji „No Limit z Facebookiem” każdy z uczestników powinien zasilić swoje konto Plus na Kartę dowolną kwotą; każde takie zasilenie będzie premiowane:

– Kapitan Zespołu otrzymuje 5 dni usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmnniej jeden z członków Zespołu i on sam zasili swoje konto;

– Członek Zespołu otrzymuje 24 godziny usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej raz zasili swoje konto.

Darmowe dni z No Limit zostaną przyznane po zakończeniu zabawy, a ich aktywacja zostanie potwierdzona SMSem.

Nagrodami specjalnymi są tablety Modecom FreeTAB 9701 HD X1 dla Kapitana i Członków Zespołu, który dokona w czasie trwania Akcji zasileń o łącznej największej wartości.

źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x