Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

No Limit w Plus na Kartę od 20 zł i startuje już od dziś

Oferta „No limit po doładowaniu w Plus na Kartę” startuje już w sobotę 13 października, a nie 15.10, i uległa lekkiej modyfikacji. Od soboty 13 października klienci Plus na Kartę mogą korzystać z darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych. Plus przyspiesza wejście w życie nowej, rewolucjonizującej rynek prepaid, oferty i jest ona jeszcze lepsza – No Limit na 5 dni przyznawany będzie już po doładowania konta kwotą 20 zł. „No Limit po doładowaniu w Plus na Kartę” to obecnie najlepsza oferta na rynku telefonów „na kartę”!

Okres, na który przyznawane są nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci komórkowych jest zależny od kwoty doładowania. Im wyższe doładowanie, tym dłużej trwa No Limit, a stan konta klienta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można wykorzystać później na to, co się chce.

 

Kwota doładowania w zł Okres ważności wykonywania nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich krajowych sieci komórkowych Jak włączyć? Okres po aktywacji na dokonanie doładowania przyznającego No Limit

20 – 49,99 zł

5 dni

*136*11*07#

5 dni

50 – 99,99 zł

10 dni

*136*11*08#

10 dni

100 zł i więcej

20 dni

*136*11*09#

20 dni


Oferta dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i by z niej skorzystać należy włączyć ją odpowiednim kodem i doładować konto w wyznaczonym na to terminie.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x