Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia E7 Communicator już dostępna

W sklepie internetowym Nokia na stronie www.nokia.pl rozpoczyna się przedsprzedaż długo wyczekiwanego smartfonu Nokia E7 Communicator. Start sprzedaży w sklepie internetowym planowany jest na 11 marca, a sprzedaży detalicznej – na początek kwietnia 2011 roku. Cena detaliczna modelu wynosi 2399 PLN.

Nokia E7 to wszechstronny smartfon, wyposażony w odchylany, 4-calowy wyświetlacz ClearBlack, pełną klawiaturę i szybki dostęp do aplikacji bezpośrednio z ekranu głównego. Jego ważną zaletą jest też obsługa aplikacji biznesowych czołowych partnerów technologicznych, takich jak Microsoft i IBM.

Co warto podkreślić – pakiety sprzedawane w Polsce w sklepie internetowym Nokia i w sieci sklepów Nokia zawierać będą dodatkowo pełną wersję aplikacji Psiloc WorldTraveler wraz dostępem do  iPass – sieci 260 000 hotspotów WiFi w 90 krajach oraz informacje o połączeniach  lotniczych, opóźnieniach i zmianach w przelotach. Licencja na obie te aplikacje jest półroczna.

„Najbardziej wymagający użytkownicy biznesowi poszukują rozwiązań pasujących do ich życia zawodowego i osobistego. Nokia E7 Communicator spełnia te oczekiwania” – mówi Piotr Bubak, Szef Marketingu Nokia Poland. „Z nowego komunikatora Nokia można bezpiecznie korzystać w pracy do łączenia się z firmowymi serwerami. Jednak to urządzenie doceni także artysta, przedsiębiorca, student czy podróżnik, ponieważ zapewnia ono najlepszą na świecie mobilną nawigację i mapy, tysiące aplikacji, miliony plików muzycznych i wszechstronne opcje przesyłania wiadomości”.

Użytkownicy biznesowi telefonu Nokia E7 Communicator docenią bezpośredni i bezpieczny dostęp w czasie rzeczywistym do poczty e-mail, kalendarza, kontaktów, zadań i firmowej książki adresowej za pośrednictwem serwera Microsoft Exchange oraz aplikacji Office Communicator Mobile, opracowanej przez Microsoft na smartfony Nokia i oferującej informacje o dostępności oraz firmowy czat.

Nokia E7 Communicator to także doskonały asystent po godzinach pracy — daje dostęp do wielu różnych serwisów rozrywkowych i społecznościowych, a w Ovi Sklepie można znaleźć szeroką ofertę aplikacji, takich jak Bloomberg, Angry Birds i Sports Tracker.

Nowy smartfon udostępnia nawigację samochodową i pieszą w 80 krajach. Najnowsza wersja Ovi Map, dostępna już teraz za pośrednictwem Ovi Sklepu i Ovi Suite, dostarcza informacji o liniach metra, tramwajach i pociągach, ruchu w czasie rzeczywistym, bezpieczeństwie, parkingach, stacjach benzynowych i ograniczeniach szybkości. Zawiera też udoskonalone funkcje wyszukiwania i udostępniania lokalizacji.

Główne zalety wszechstronnego smartfonu biznesowego Nokia E7 Communicator:

  • Łatwy dostęp do poczty prywatnej i biznesowej w trybie push
  • Dostęp do serwerów korporacyjnych: Mail for Exchange i Lotus Notes, Office  Communicator Mobile, zdalnych dysków i sieci VPN
  • Lokalne i globalne aplikacje biznesowe
  • Tworzenie, edycja i udostępnianie dokumentów biznesowych pakietu Office oraz wyświetlanie plików PDF w aplikacji Adobe Reader
  • Szybki i bezpieczny dostęp do Internetu przy użyciu wbudowanej aplikacji VPN
  • Wysokiej rozdzielczości zdjęcia i wideo w formacie HD, wykonane aparatem o rozdzielczości 8 Mpix. z podwójną lampą błyskową LED
  • Złącze HDMI do wyświetlania prezentacji, plików, filmów i zdjęć na dużych ekranach

Źródło: Nokia


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x