Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia Lumia 1320

Nokia Lumia 1320

Kolejna nowość od Nokii. W Abu Zabi, fińska firma zaprezentowała również swój kolejny flagowy smartfon z serii Lumia. Nokia Lumia 1320 oferuje 6-calowy wyświetlacz HD (720p), a jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 firmy Qualcomm.

Informacja prasowa:

Firma Nokia wprowadza do oferty model Nokia Lumia 1320 — sześciocalowy smartfon w przystępnej cenie z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami znanymi dotychczas z droższych produktów. Najnowsze aplikacje fotograficzne, takie jak Nokia Camera i Nokia Storyteller, najbardziej uwielbiane funkcje rodziny Nokia Lumia, takie jak globalne mapy i usługi lokalizacyjne HERE, a także nieograniczona ilość wolnej od reklam muzyki w usłudze Nokia Mix Radio składają się na niezwykle atrakcyjną propozycję dla użytkowników poszukujących smartfonu z dużym ekranem.

„Ciesząc się z sukcesu odniesionego przez model Nokia Lumia 520, chcieliśmy dodatkowo rozszerzyć naszą ofertę urządzeń innowacyjnych i połączyć najlepsze funkcje rodziny Nokia Lumia oraz najnowsze rozwiązania systemu Windows Phone w atrakcyjnym cenowo smartfonie z dużym ekranem” — mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia Poland. „Dzięki dużemu ekranowi, ciepłemu i przyjaznemu wzornictwu oraz naszemu bogatemu doświadczeniu w rozwiązaniach fotograficznych Nokia Lumia 1320 staje się integralnym elementem gamy urządzeń Nokia z systemem Windows Phone”.

Dzięki bogactwu funkcji smartfonu Nokia Lumia 1320 można czerpać więcej radości z fotografowania. Zastosowane w modelu Nokia Lumia 1320 nowe rozwiązanie Nokia Camera łączy w sobie najpopularniejsze tryby fotografowania — Pro, Smart i wideo — w ramach jednej, idealnie zintegrowanej funkcji robienia zdjęć. Aplikacja Nokia Storyteller sprawia natomiast, że historie ożywają na sześciocalowym ekranie — fotografie są automatycznie integrowane z informacjami lokalizacyjnymi HERE, a w rezultacie powstaje chronologiczny, ilustrowany zdjęciami zapis podróży na mapie. W aplikacji Creative Studio można z kolei łatwo edytować zdjęcia, tworząc kolaże i ożywiając fotografie zróżnicowanymi filtrami lub efektami kolorystycznymi.

Najnowsze aplikacje łączą w sobie najlepsze rozwiązania firm Nokia i Microsoft, pozwalając użytkownikom wykorzystać do maksimum potencjał ekranu Nokia Lumia 1320 i łączności LTE. Xbox umożliwia dostęp do najnowszych gier, Flipboard oferuje połączenie mediów społecznościowych i tradycyjnych witryn internetowych w przyjaznym dla czytelnika formacie czasopisma, a seriale i filmy z wypożyczalni Netflix cieszą oczy na dużym, sześciocalowym wyświetlaczu. Obszerną kolekcję multimediów można przechowywać na bezpłatnym dysku SkyDrive o pojemności 7 GB lub na karcie microSD mieszczącej do 64 GB danych. Po powrocie na ekran główny użytkownicy z pewnością docenią trzecią kolumnę kafelków, dzięki której zyskują łatwiejszy i szybszy dostęp do ważnych informacji.

lumia_1320_hero_1

Rozbudowany pakiet ulubionych funkcji smartfonów Nokia Lumia W modelu Nokia Lumia 1320 znaleźć można wiele rozwiązań znanych dotychczas wyłącznie z bardziej luksusowych produktów z tej rodziny, w tym nieograniczoną transmisję strumieniową bezpłatnej muzyki bez reklam z usługi Nokia Muzyka czy możliwość subskrypcji i pobierania ulubionych list odtwarzania do słuchania offline.

lumia_1320_hero_2

Ze Sklepu można natomiast pobrać pakiet usług nawigacyjnych i map HERE Drive, HERE Maps oraz HERE Transit przeznaczony dla osób, które lubią odkrywać otaczający świat w jeszcze bardziej intuicyjny sposób takze w modelu rozszerzonej rzeczywistości. Znajdowanie miejsc i drogi do celu na większym ekranie jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki superczułemu ekranowi smartfonu Nokia Lumia 1320 użytkownicy mogą zrobić więcej i szybciej — nawet w rękawiczkach. Nowa wersja ekranu Nokia Glance obejmuje również dodatkowe możliwości trybu gotowości ekranu, na którym wyświetlane są min. powiadomienia o nieodebranych połączeniach i nowych e-mailach.

lumia_1320_hero_4

Sprzedaż smartfonu Nokia Lumia 1320 rozpocznie się w Polsce w nadchodzących tygodniach. Przewidywana cena detaliczna wynosi 1499 PLN.

Nokia Lumia 1320 to:

  • poliwęglanowa obudowa o wymiarach 164.2 × 85.9 × 9.8 mm i masie 220 gramów (auć…)
  • 6-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1280 × 720
  • dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,7 GHz
  • aparat o rozdzielczości 5 MP i wspomagany jedną diodą LED
  • obsługa LTE

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x