Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nokia zapowiada nowy smartfon klasy premium

Dotykowy smartfon klasy Premium – Nokia Oro – pojawi się w polskich sklepach w drugiej połowie lipca 2011 r. Jest to limitowany model, którego elementy obudowy powlekane są 18-karatowym złotem, tylna cześć obudowy wykonana jest ze skóry, a w przycisku menu znajduje się kryształ szafiru. Smartfon ten wyposażono ponadto w aparat fotograficzny 8Mpix. z możliwością nagrywania filmów HD i wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,5 cala pokryty wzmocnionym szkłem, dzięki czemu urządzenie jest trwałe, niezwykle eleganckie i pełne charakteru.

 

„Nokia Oro to w każdym calu – od opakowania po funkcje – wspaniałe w dotyku i przyjemne w użyciu urządzenie” – powiedział Alessandro Lamanna, wiceprezes ds. marketingu firmy Nokia. „Nokia Oro stanowi wyjątkowe połączenie precyzyjnego wykonania oraz starannie dobranych, ekskluzywnych materiałów. Zaprojektowany został z wyraźną dbałością o szczegóły – stąd złote detale, szafirowy klawisz menu czy ręcznie powlekany skórą tył obudowy”.

 

W komplecie z Nokia Oro znajduje się także nagradzany zestaw słuchawkowy Bluetooth – Nokia J w specjalnej wersji z obudową w całości pokrytą 18-karatowym złotem. Nokia J wyposażona jest m.in. w funkcję „Always Ready” opracowaną przez firmę Nokia. Dzięki niej wystarczy wyjąć zestaw ze specjalnego uchwytu, aby zacząć rozmawiać po nadejściu połączenia. Bateria Nokia J działa nawet do 3 miesięcy w trybie stand-by.

 

Smartfon Nokia działa na najnowszej aktualizacji oprogramowania Symbian Anna. Wersja ta oferuje sprawniejsze funkcje wprowadzania tekstu, udoskonalone Ovi Mapy i lepszą przeglądarkę internetową.

 

Źródło: Nokia

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x