Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa aplikacja iPlus manager na Mac OS X

Od 25.06.2010 r. iPlus specjalnie z myślą o użytkownikach korzystających z komputerów z systemem Mac OS X wprowadza nową aplikację iPlus na Mac OS X. Tym samym iPlus dopasowuje się jeszcze bardziej do potrzeb Klientów – ich stylu życia i sposobu korzystania z sieci.

Aplikacja działa na systemach 10.5.X Leopard oraz 10.6.X Snow Leopard i została przygotowana zgodnie z zasadami Apple Human Interface Guidelines. Został również przygotowany specjalny Widget, który informuje Klienta o stanie połączenia.
Dostępna wersja iPlus manager na Mac OS X to wersja BETA – przez 60 dni zachęcamy Klientów do testów oraz zgłaszania uwag – na ekranie aplikacji jest specjalny przycisk ułatwiający komunikację ze specjalistami iPlus. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna.
Aplikacja iPlus manager na Mac OS X została napisana specjalnie dla wspieranych przez iPlusa urządzeń. Dzięki temu wykorzystuje ona wszystkie cechy tych terminali i oferuje użytkownikowi pełną paletę narzędzi. Spośród wielu opcji iPlus managera na Mac OS X należy wymienić możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania. Aplikacja sprawdza automatycznie, czy nowa wersja jest dostępna w sieci i – za zgodą użytkownika – dokonuje samodzielnej aktualizacji.


Aplikacja wspiera następujące modemy: Huawei: E156G, E169, E180, E220, E230, E272, E800, E870, E1750, E1820. W najbliższym czasie lista ta zostanie rozszerzona o większość modemów ZTE.
Oferowany jest również bezpośredni dostęp do Plusoczytelni – ośrodka oferującego e-booki, audiobooki oraz e-prasę oraz Muzodajni – portalu z najtańszą muzyką w sieci.
Aplikację można pobrać na www.iplus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x