Nowa Muzodajnia już jest!

wpis w: Usługi | 0

Pod adresem www.muzodajnia.pl została uruchomiona nowa wersja najpopularniejszego (80 tys. użytkowników) i najtańszego (jeden utwór od 8 gr brutto) polskiego sklepu z muzyką w sieci. W serwisie dostępne są setki tysięcy piosenek – zarówno najnowsze przeboje, jak i kultowe płyty oraz single – do ściągnięcia na komputer i telefon w wielu popularnych formatach (m.in. mp3, mp4, wma). Uruchomiony został ponadto wysyłany na komórki newsletter MMS, dzięki któremu użytkownicy mogą dowiedzieć się o nowościach i jednym kliknięciem ściągnąć polecane utwory prosto na swój telefon, nie płacąc za transfer danych.

Nowa szata graficzna Muzodajni oraz całkowicie przebudowana struktura wyszukiwania i prezentacji muzyki wpłynęła istotnie na poprawę przejrzystości poszczególnych działów i wygodę korzystania. Na nowej Muzodajni nie zabrakło również możliwości personalizacji serwisu, oceny wybranych pozycji muzycznych i zapisywania ulubionych artystów i gatunków w specjalnej strefie użytkownika.

Najnowszy album Black Eyed Peas, Eminema, a także U2 i patronowane przez Muzodajnię płyty MTV Unplugged – Wilki, Jay Delano, Splendid, Rotary, to tylko niektóre z pozycji polecanych na listach przebojów serwisu. W poszczególnych gatunkach muzycznych możliwe jest wyszukiwanie według liter alfabetu lub za pomocą list polecanych utworów w kategorii Pop, Dance, Hip-Hop & R’n’B, Rock, Klasyka i Jazz.

Poza muzyką Muzodajnia oferuje informacje muzyczne i najświeższe plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć i wywiady z artystami. Użytkownicy Muzodajni będą teraz otrzymywać cykliczny newsletter poprzez MMS z informacjami o nowościach w serwisie oraz linkami do utworów. Dzięki temu będą mogli pobierać konkretne utwory na telefon przez jedno kliknięcie na link w treści wiadomości.

„Zapraszamy do wejścia na stronę Muzodajnia.pl, założenia konta i uzyskania w ten sposób dostępu do olbrzymiej liczby mp3 z muzyką, ale również do informacji, teledysków, wywiadów z artystami i wielu innych możliwości. Zachęcamy także dotychczasowych użytkowników do odwiedzenia serwisu i sprawdzenia nowych rozwiązań, jakie zastosowaliśmy na Muzodajnia.pl, jak również do dopisania się do newslettera, dzięki któremu dostęp do największych hitów z list przebojów stał się jeszcze łatwiejszy” – powiedział Piotr Turek, kierownik projektu w Polkomtel S.A.

Muzodajnia to działający od lipca 2008 r. największy obecnie w Polsce serwis internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów za grosze na komórkę i komputer. Serwis udostępnia szeroki wybór gatunków muzycznych, premierowe utwory polskich wykonawców, a także najświeższe informacje z rynku muzycznego. W ramach abonamentu w Plusie z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komputer i komórkę. W serwisie dostępne są utwory największych gwiazd muzyki, aktualne hity, ale i evergreeny, a opłata za jeden utwór wynosi już od 8 groszy brutto.

Przy ściąganiu muzyki na telefon nie są pobierane żadne opłaty za transfer danych. Serwis dostępny jest zarówno dla klientów sieci Plus, jak również dla klientów innych sieci komórkowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments