Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa Muzodajnia już jest!

Pod adresem www.muzodajnia.pl została uruchomiona nowa wersja najpopularniejszego (80 tys. użytkowników) i najtańszego (jeden utwór od 8 gr brutto) polskiego sklepu z muzyką w sieci. W serwisie dostępne są setki tysięcy piosenek – zarówno najnowsze przeboje, jak i kultowe płyty oraz single – do ściągnięcia na komputer i telefon w wielu popularnych formatach (m.in. mp3, mp4, wma). Uruchomiony został ponadto wysyłany na komórki newsletter MMS, dzięki któremu użytkownicy mogą dowiedzieć się o nowościach i jednym kliknięciem ściągnąć polecane utwory prosto na swój telefon, nie płacąc za transfer danych.

Nowa szata graficzna Muzodajni oraz całkowicie przebudowana struktura wyszukiwania i prezentacji muzyki wpłynęła istotnie na poprawę przejrzystości poszczególnych działów i wygodę korzystania. Na nowej Muzodajni nie zabrakło również możliwości personalizacji serwisu, oceny wybranych pozycji muzycznych i zapisywania ulubionych artystów i gatunków w specjalnej strefie użytkownika.

Najnowszy album Black Eyed Peas, Eminema, a także U2 i patronowane przez Muzodajnię płyty MTV Unplugged – Wilki, Jay Delano, Splendid, Rotary, to tylko niektóre z pozycji polecanych na listach przebojów serwisu. W poszczególnych gatunkach muzycznych możliwe jest wyszukiwanie według liter alfabetu lub za pomocą list polecanych utworów w kategorii Pop, Dance, Hip-Hop & R’n’B, Rock, Klasyka i Jazz.

Poza muzyką Muzodajnia oferuje informacje muzyczne i najświeższe plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć i wywiady z artystami. Użytkownicy Muzodajni będą teraz otrzymywać cykliczny newsletter poprzez MMS z informacjami o nowościach w serwisie oraz linkami do utworów. Dzięki temu będą mogli pobierać konkretne utwory na telefon przez jedno kliknięcie na link w treści wiadomości.

„Zapraszamy do wejścia na stronę Muzodajnia.pl, założenia konta i uzyskania w ten sposób dostępu do olbrzymiej liczby mp3 z muzyką, ale również do informacji, teledysków, wywiadów z artystami i wielu innych możliwości. Zachęcamy także dotychczasowych użytkowników do odwiedzenia serwisu i sprawdzenia nowych rozwiązań, jakie zastosowaliśmy na Muzodajnia.pl, jak również do dopisania się do newslettera, dzięki któremu dostęp do największych hitów z list przebojów stał się jeszcze łatwiejszy” – powiedział Piotr Turek, kierownik projektu w Polkomtel S.A.

Muzodajnia to działający od lipca 2008 r. największy obecnie w Polsce serwis internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów za grosze na komórkę i komputer. Serwis udostępnia szeroki wybór gatunków muzycznych, premierowe utwory polskich wykonawców, a także najświeższe informacje z rynku muzycznego. W ramach abonamentu w Plusie z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komputer i komórkę. W serwisie dostępne są utwory największych gwiazd muzyki, aktualne hity, ale i evergreeny, a opłata za jeden utwór wynosi już od 8 groszy brutto.

Przy ściąganiu muzyki na telefon nie są pobierane żadne opłaty za transfer danych. Serwis dostępny jest zarówno dla klientów sieci Plus, jak również dla klientów innych sieci komórkowych.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x