Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa oferta LTE w Plusie!

17 kwietnia startują nowe promocje internetu mobilnego w Plusie. To oferta „szyta na miarę” – 6 nowych taryf, które można wygodnie dopasować do intensywności korzystania z internetu. Mogą niej skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

Plus po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki nowej ofercie można będzie dokładnie zaplanować wydatki na internet i dostosować limity do własnych potrzeb. Wachlarz możliwości jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla siebie. Nowe rozwiązania zastąpią dotychczasową ofertę.

W ramach abonamentu klient otrzymuje miesięcznie pakiet danych (od 3 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach dziennych, czyli od 8 rano do północy. Oprócz pakietu dziennego otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny – 50 GB – dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

Po wykorzystaniu pakietu dziennego klient ma wybór:

  • Zatrzymanie transmisji danych (brak kosztów ponad abonament),
  • Dalsze wygodne korzystanie z internetu z pełną prędkością i dokładnym rozliczaniem (stawka tylko 2 gr / MB). Oznacza to, że klient po przekroczeniu pakietu zapłaci tylko za to, co wykorzystał dodatkowo. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość pełnego kontrolowania użycia internetu ponad pakiet dzienny: przy podpisywaniu umowy klient ustawia ”Deklarowany limitwydatków” na internet ponad abonament (do wyboru: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł). Po przekroczeniu dziennego pakietu naliczane są opłaty tylko do wysokości ustawionego limitu.

W sytuacji zablokowania transmisji danych (z powodu wyczerpania pakietu dziennego lub osiągnięcia deklarowanego limitu wydatków), można dalej korzystać z transmisji poprzez ustalenie „Extra limitu”. Możemy ad’hoc zwiększyć limit o kwotę: 10 zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł.

Wraz z ofertą startują nowe taryfy telekomunikacyjne o nazwie „Internet Mobilny”.

Szczegóły nowej oferty:

W ramach nowej oferty dostępna jest również promocja „testuj” – klient ma możliwość przetestowania internetu mobilnego oferowanego przez Plusa przez siedem dni. W przypadku rezygnacji z oferty, klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. W takim przypadku jedyną opłatą za testowanie jest opłata aktywacyjna 19 zł brutto, która jest niezależna od wybranej taryfy. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie będą mogły ponownie skorzystać z promocji „testuj”.

LTE to najszybszy internet mobilny umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 50 Mb/s. Technologia ta jest porównywalna z ofertą najlepszych dostawców tradycyjnego internetu kablowego. Dzięki LTE ściągnięcie pliku mp3 o wielkości 5 megabajtów zajmie niecałą sekundę, a filmu o wielkości 1 GB niecałe 2 minuty. Zasięgiem LTE sieci Plus objętych jest 25% populacji Polski.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x