Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa oferta Plus Internet na Kartę

Od 26 lipca Plus wprowadza nową atrakcyjną ofertę internetu na kartę, w ramach której klient otrzyma: szybki, mobilny internet bez umowy i rachunków – do 21 Mb/s w technologii HSPA+, bardzo niskie stawki za korzystanie z internetu – tylko 11 groszy za 1 MB, mega bonusy za doładowanie konta – nawet 14 GB ekstra, możliwość aktywacji pakietu nocnego, w ramach którego jest aż 50 GB na nocny transfer, nową, niska stawkę za minutę połączenia do wszystkich dużych sieci i na numery stacjonarne – tylko 29 gr za minutę rozmowy.

Na potrzeby oferty został przygotowany nowy zestaw startowy w cenie 10 zł. Znajduje się na nim 250 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz 2 zł do wykorzystania na dowolne usługi dostępne w ofercie.

Natomiast dla osób, które nie mają modemu przygotowany został specjalny zestaw Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+. W jego skład wchodzi Zestaw startowy Plus Internet na Kartę oraz modem USB ZTE MF669, który umożliwia transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s w technologii HSPA+ i pozwala także na korzystanie z internetu w starszych technologiach: HSPA+/HSPA/UMTS 900/2100 MHz, EDGE/GPRS 850/900/1800 MHz. Modem posiada gniazdo na kartę pamięci microSD, gniazdo anteny zewnętrznej i obsługuje wiadomości SMS. Cena zestawu Plus Internet na Kartę z modemem HSPA+ wynosi 179 zł

W nowej ofercie Plus Internet na Kartę klient za każde doładowanie konta otrzymuje bonus w postaci dodatkowych MB do wykorzystania.

Ważność karty prepaid:

Można też włączyć Pakiet nocny, w którym jest aż 50 GB na transmisję w godzinach 0:00 – 8:00. Można go włączyć wpisując kod *121*11*01# i naciskając słuchawkę. Koszt pakietu to 10 zł. Pakiet jest ważny 30 dni od włączenia, a dwa dni przed końcem jego terminu wysłane zostanie przypomnienie o automatycznym przedłużeniu. Pakiet odnawia się co 30 dni.
W nowej ofercie została także obniżona stawka za minutę połączenia głosowego do wszystkich dużych sieci (Plus, Orange, T-Mobile), a także do Cyfrowego Polsatu i na numery stacjonarne. Nowa stawka wynosi 29 gr.
Nowa oferta Plus Internet na Kartę jest dostępna nie tylko dla nowych klientów, ale również dla dotychczasowych użytkowników internetowego prepaida Plusa. Taryfę można zmienić wkładając kartę SIM do telefonu i wpisując kod *147*03# i naciśnięcie słuchawki lub korzystając z modemu w aplikacji Plus Internet – zakładka Plus Internet na kartę i wpisując kod *147*03#. Zmiana taryfy wiąże się z opłatą w wysokości 3 zł.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x