Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Innowacyjna taryfa PiszMów Dobowy w 36.6.

PiszMów Dobowy” to kolejna niepowtarzalna propozycja dla młodych klientów 36.6. W nowej taryfie każdy użytkownik może SMS-ować i rozmawiać bez limitów ze wszystkimi w sieci.

Usługa nie wymaga ani aktywowania, ani opłat, na dodatek dziata bezterminowo. Rozmowy i SMS-owanie mogą trwać BEZ ENDU.

W nowej taryfie 36.6 PiszMów Dobowy:

* płaci się 29 groszy tylko za pierwsze połączenie wykonane danego dnia do 36.6 -reszta rozmów ze wszystkimi z 36.6 jest za darmo i bez limitów do końca dnia (czyli do północy);
* płaci się 9 groszy jedynie za pierwszego SMS-a wysłanego danego dnia do 36.6 -reszta SMS-ów wysyłanych do 36.6 jest za darmo i bez limitów do końca dnia (czyli też do północy).

W 36.6 nie trzeba nic robić, aby rozmawiać i SMS-ować BEZ ENDU, ponieważ usługa działa:

* BEZ limitówów „PiszMów Dobowy” można całe dnie dzwonić
i SMS-ować do wszystkich w 36.6 bez zastanawiania się nad liczbą wygadanych minut czy wystanych SMS-ów -w 36.6 wszystko jest BEZ ENDU;
* BEZ opłat
-usługa jest darmowa i każdy może z niej korzystać bez ograniczeń;
* BEZ konieczności aktywacji -usługa działa bezterminowo, więc każdego dnia można bez przeszkód rozmawiać i SMS-ować BEZ ENDU. Płaci się każdego dnia tylko tyle, ile kosztuje jedna minuta rozmowy, czyli 29 groszy. Nic nie przepada i nie ma terminu ważności

Usługi dodatkowe

Ponadto w ofercie 36.6 nadal będą dostępne usługi cieszące się dotychczas największą popularnością:

Esy Nielimitesy
Użytkownik 36.6 za jedyne 5 zł miesięcznie może wysyłać nielimitowaną liczbę SMS-ów do ponad 14 milionów użytkowników sieci Plus. Tylko u nas coś „nielimitowanego” jest naprawdę nielimitowane.

Chill Bill
Każdy użytkownik może co miesiąc otrzymać 10 zł ekstra za odsłuchanie reklam w telefonie, aby jeszcze bardziej BEZ ENDU móc rozmawiać i SMS-ować.

Do całej reszty też tanio
W 36.6 płaci się grosze za rozmowy i SMS-y do znajomych z innych sieci. Minuta połączenia do wszystkich dużych sieci (Plus, Orange, Era i sieci stacjonarne) kosztuje tylko 29 gr, a SMS – 15 gr.

36.6 od dwóch lat jest liderem na rynku telefonów na kartę w dostarczaniu innowacyjnych produktów i usług dla młodej grupy odbiorców. Oferowane usługi cieszą się dużym uznaniem wśród osób szukających narzędzi do swobodnej komunikacji z szeroką grupą znajomych i przyjaciół – z usług 36.6 skorzystało już ponad milion użytkowników.

(ź) Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x