Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa Promocja Megapakiety dla Firm w sieci Plus

Abonent zawierający Umowę w ramach nowej Promocji

Megapakiety dla Firm” w sieci Plus może wybrać jeden z promocyjnych planów cenowych: TanioRozmowna. W ramach Promocji Abonent otrzyma bezpłatny pakiet dodatkowych minut na krajowe połączenia głosowe i może kupić telefon Samsung I9000 Galaxy S w promocyjnej cenie.

Megapakiet może być wykorzystywany przez Abonenta od dnia aktywacji karty SIM przez kolejne 24 pełne okresy rozliczeniowe.

W ramach Promocji Abonent może bezterminowo uruchomić usługę „5 Wybranych Numerów”. W ramach Usługi Abonent ma możliwość zdefiniowania od jednego do pięciu wybranych numerów w sieci Plus lub do krajowych sieci stacjonarnych5 (maksymalnie pięć numerów łącznie). W przypadku numerów w sieci Plus zdefiniowanych w Usłudze, Abonent może wykonywać nieograniczoną liczbę nieodpłatnych krajowych połączeń głosowych. W przypadku numerów krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze, jeżeli suma nieodpłatnych minut wykorzystanych w ramach Usługi na połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych w danym okresie rozliczeniowym osiągnie 500 minut (bez względu na liczbę numerów krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze), to kolejne połączenia na numery krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze naliczane będą w wysokości 0,10 zł (0,12 zł z VAT) za 1 minutę połączenia. Jeżeli Limit zostanie osiągnięty w trakcie trwania połączenia telefonicznego, połączenie jest kontynuowane, a opłaty za kolejne minuty połączenia naliczane będą w wysokości 0,10 zł (0,12 zł z VAT) za 1 minutę połączenia. W przypadku pierwszego, niepełnego okresu rozliczeniowego, liczba minut w Limicie w tym okresie rozliczeniowym jest proporcjonalna do liczby dni pozostałych do końca tego okresu rozliczeniowego. Niewykorzystane minuty z Limitu z danego okresu rozliczeniowego nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe i nie są zwracane w jakikolwiek formie. Połączenia w ramach Usługi nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament i Megapakiet.

 • Regulamin promocji Magapakiety dla Firm: Tutaj
 • Regulamin promocji Magapakiety dla Firm Z IPHONE’EM W SKLEPIE INTERNETOWYM: Tutaj
 • źródło: telix.pl

  Udostępnij

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x