Nowa Umowa Minutowa w Plusie

wpis w: Nowości | 0

Już 8 lutego br. rusza nowa odsłona Umowy Minutowej, w której klienci mają możliwość podpisywania umowy na określoną liczbę minut do wykorzystania. Umowa Minutowa to innowacyjna oferta abonamentowa dostępna w sieci Plus od lipca 2008 r., w której wydzwonione minuty przybliżają klienta do nowej promocji i nowego telefonu. Obecna odsłona zapewnia unikalne modele telefonów oraz oferuje usługę Wybrany Numer w Plusie gratis.

Umowa Minutowa to nowatorskie rozwiązanie na rynku, w którym od klienta zależy, jak długo będzie trwał jego kontrakt. Od 8 lutego br. w ofercie będą dostępne m.in.: Nokia E52 i LG GD510 Eco Solar, czyli telefon z panelem słonecznym. Dzięki panelowi w sytuacji „kryzysowej”, kiedy wyczerpuje się bateria, można naładować telefon poprzez wystawienie go na działanie promieni słonecznych. Ładowanie telefonu w taki sposób ogranicza zużycie dwutlenku węgla, co ma taki sam efekt jak sadzenie nowych drzew – w telefonie znajduje się aplikacja, dzięki której można sprawdzić, ile drzew użytkownik telefonu ocalił w danym miesiącu, ładując telefon w ten niekonwencjonalny sposób. W lutym klienci korzystający z Umowy Minutowej otrzymają również wybrany numer w Plusie gratis, bez żadnych limitów w okresie promocyjnym.

Ponadto, z myślą o stałych klientach, Plus przygotował specjalną promocję. W Umowie Minutowej wydłużony zostaje okres promocyjny dla Wybranego Numeru nawet o pół roku, a w Taryfach Syberyjskich stali klienci otrzymają do 30% więcej minut w pakiecie do 5 Numerów w Plusie i na numery stacjonarne.

Plusy Umowy Minutowej

– klient podpisuje umowę na konkretną liczbę minut do wydzwonienia (zadeklarowana liczba minut w umowie),

– im większa liczba minut, tym niższe stawki za połączenia i lepsza cena telefonu do wyboru,

– każda wydzwoniona minuta i każdy wysłany SMS lub MMS przybliża do końca umowy,

– po wydzwonieniu zadeklarowanej liczby minut klient może skorzystać z nowej promocji lub z nowego telefonu.

Przykład

W Umowie Minutowej 3600 sześć minut rozmów dziennie przyspiesza zakończenie umowy o 4 miesiące, a osiem minut rozmów dziennie spowoduje, że umowa trwać będzie o 9 miesięcy krócej niż w innych standardowych ofertach zawieranych na 2 lata.

Nowa oferta:

Wybrany Numer dla nowych klientów gratis przez okres promocyjny:

Oferta dla stałych klientów:

– wydłużony okres promocyjny dla usługi Wybrany Numer

Promocji towarzyszyć będzie kampania obejmująca telewizję stacje radiowe, a także nośniki reklamy BTL i Internet. Kampanię przygotowały agencje reklamowe: PZL, Media Direction OMD, Opus B.

Adam Suchenek,
Rzecznik Prasowy sieci Plus
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments