Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe 36i6 – żart prima aprilisowy

Z informacji jaką uzyskał PlusBlog.pl, w dniu 12.04.2010 do oferty 36i6 zostanie wprowadzona nowa taryfa – Nowe 36i6. Nowa taryfa ma być połączeniem darmowych rozmów w sieci, z tanimi rozmowami do wszystkich. W Nowym 36i6 za minutę połączenia do wszystkich dużych sieci zapłacimy 29gr (do Play 72gr, Do CenterNet 80gr), SMS kosztować nas będzie 10gr, a MMS 15gr. Do sieci Plus, połączenia i smsy będą jeszcze tańsze, a nawet darmowe: minuta rozmowy w standardzie to tylko 9gr, SMSy w ramach sieci będą bezpłatne, a opłata za wysłanie wiadomości MMS to 15gr. Dodatkowo zostaje wprowadzona promocja „Nieskończona Gadka” w ramach której użytkownik za 10zł miesięcznie otrzyma możliwość nieograniczonych rozmów głosowych i video do wszystkich w Plusie przez 30 dni. W nowej taryfie pozostają również patenty: Chill Bill (10zł za słuchanie reklam), Mówisz Masz (1 darmowa sekunda za 2 odebrane z innych sieci) a także Darmowy Internet po doładowaniu (5-29zł – 10MB, 30zł i więcej – 25MB). Nominały doładowań, zestawy startowe i okresy ważności konta pozostają bez zmian. Od 12 kwietnia użytkownicy dotychczasowej oferty 36i6, będą mieli możliwość przejścia do Nowego 36i6, darmowym kodem. Szczegóły oferty i regulaminy poznamy w dniu startu oferty.

Nie trudno było się domyśleć, że powyższa informacja to po prostu żart prima aprilisowy! Szczerze mówiąc, ja sam, w taką ofertę, nie uwierzył bym nawet po za 1 kwietnia . Jeżeli komuś narobiliśmy zbędnych nadziei, to bardzo przepraszamy, ale już taki urok tego dnia 🙂 Za rok możecie liczyć na kolejny „super news”.

Przypominamy, że o spekulacjach na temat zmian w ofercie 36i6 pisaliśmy już w tej wiadomości: https://www.plusblog.pl/?p=1691 Oczywiście informacja ta nie ma związku z tą dzisiejszą – nadal pozostajemy przy zdaniu, że zakończenie kampanii z SuperEsem może wiązać się z wprowadzeniem nowej oferty.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x