Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe kolory SGS III czyli marketingowy popis w wykonaniu Samsunga

Przeglądałem sobie właśnie materiały udostępniane w biurach prasowych producentów i jeden przykuł moją uwagę. Nie chodzi jednak o jakąś nowość czy rewolucje, a o zwykłe kolory obudowy. Samsung chciał błysnąć zdolnościami marketingowymi ale nie wyszło. W zamian dostaliśmy karykaturalny obraz tego co od lat robi Apple.

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam żadnych uprzedzeń co do koreańskiego producenta. Ten tekst po prostu mnie szczerze rozbawił i postanowiłem się nim z wami podzielić.  Ot troszkę rozrywki i sporo uśmiechu w ten chłodny i mokry wrześniowy wieczór.

Po sukcesie jakim było wprowadzenie na rynek telefonu Samsung GALAXY S III, Samsung rozszerza kolorystyczną gamę tego modelu. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji.

Samsung GALAXY S III dostępny jest teraz poza podstawowymi barwami także w kolorach inspirowanych zasobami ziemi oraz ozdób noszonych przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji: Amber Brown (bursztynowy), Garnet Red (rubinowy) Sapphire Black (głęboki szafir) i Titanium Grey (tytanowy).

Poza wyjątkową funkcjonalnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, Samsung GALAXY S III  prezentuje się elegancko i stylowo. Unikatowe wzornictwo oraz kolorystyka obrazują relację człowieka z materiałami, które stworzyła natura. Zastosowany na tylnej pokrywie obudowy specjalny materiał o nazwie Hyperglaze, pozwala stworzyć wrażenie wielości i głębi barw, dodając konstrukcji wyjątkowego charakteru. Samsung GALAXY S III ma dopracowany w najdrobniejszych szczegółach wygląd, a czyste i delikatnie zakrzywione linie podkreślają charakter i wyjątkowość najnowszych wersji kolorystycznych.

Urzekająca kolorystyka Samsung GALAXY S III:

Amber Gold (dop. własny) Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask i podkreśla piękno zaawansowanej konstrukcji Galaxy S III.

Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce. Elegancja almandynu doskonale łączą się z miękkimi liniami GALAXY S III.

Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę.

Titanium Grey (tytanowo szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Wszystkie te cechy ma GALAXY S III. Telefon w tym kolorze ma futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x