Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe miasta w zasięgu technologii HSPA+

iPlus rozszerzył zasięg najszybszego mobilnego Internetu w technologii HSPA+ o 9 nowych miast: Bytom, Elbląg, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Kwidzyn, Police, Sosnowiec, Tychy oraz Władysławowo.
Nowe lokalizacje dołączyły do tych, w których technologia HSPA+ pojawiła się już w listopadzie zeszłego roku: Warszawa, Wrocław, Kraków, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Szczecin oraz Toruń. Tym samym w zasięgu HSPA+ są już 22 miasta.

Technologia HSPA+ oferuje maksymalną prędkość łącza 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Dzięki temu iPlus jest znacznie szybszy niż dotychczas! W celu skorzystania z wyższych prędkości iPlusa wymagane jest także korzystanie z modemu USB Huawei E1820 HSPA+, który jest dostępny w iPlusie już od 1 zł.

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności.

Oferta iPlus jest dostępna w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.iplus.pl . Więcej informacji o ofercie iPlus, zasięgu oraz sieci sprzedaży na stronach www.iplus.pl .

(ź) Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x