Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe możliwości w programie smartDOM!

Nowe możliwości w programie smartDOM!

Z okazji FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 Cyfrowy Polsat uruchamia specjalną promocję w programie smartDOM, umożliwiającą zakup pakietu Rodzinnego HD z 53 kanałami kodowanymi za jedyne 9,90 zł miesięcznie. Z promocji może skorzystać każda osoba, która kupi lub posiada jedną z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu z abonamentem nie niższym niż 49,90 zł: Plus Abonament, Plus Mix lub Internet Power LTE. Jednocześnie, w cenie abonamentu za telewizję, klient uzyska dostęp do wszystkich spotkań siatkarskich Mistrzostw Świata.

Pakiet Rodzinny HD zapewnia 53 najpopularniejsze telewizyjne kanały kodowane, w tym 7 HD. Decydując się na jego zakup w programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu, przez pierwsze 3 miesiące klient będzie całkowicie zwolniony z opłacania abonamentu, a przez kolejne będzie korzystał z usługi z obniżoną aż o 10 zł opłatą miesięczną – za jedyne 9,90 zł! Rabat na telewizję będzie obowiązywał przez cały okres utrzymywania usługi telekomunikacyjnej: telefonu lub Internetu.

Dzięki tej promocji zestawy usług Plusa i Cyfrowego Polsatu są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach: Internet Power LTE, z dostępem do sieci LTE bez limitu danych, wraz z telewizją Cyfrowego Polsatu kosztuje 69,80 zł/mies., natomiast Plus Abonament z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i pakietem internetowym 0,5 GB wraz z pakietem Rodzinnym HD platformy, to comiesięczny wydatek w wysokości zaledwie 59,89 zł.

Osoby, które skorzystają z nowej promocji zyskają dostęp do wszystkich 103 spotkań FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, które po raz pierwszy odbędą się w Polsce, a rozpoczną się już 30 sierpnia meczem Polska-Serbia, rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie. W przyszłości, dzięki dostępowi do kanałów Polsat Sport i Polsat Sport Extra, abonenci pakietu Rodzinnego HD będą mogli oglądać transmisje z wielu innych ważnych wydarzeń sportowych.

W Cyfrowym Polsacie FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 obejrzą bez dodatkowych opłat wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, co oznacza, że największe święto kibiców siatkówki zagości w ponad 3,5 mln polskich domów, czyli w co czwartej rodzinie, co daje widownię ponad 11 mln osób.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x