Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe oferty Play i T-Mobile

Wczoraj Play zaprezentował nową ofertę Formuła 4.0. Formuła to nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich dużych sieci komórkowych w Polsce. A dzisiaj T-Mobile zaprezentował bliźniaczo podobną ofertę –  T-Mobile Frii która również posiada nielimitowane rozmowy i SMS. Czy T-Mobile tak szybko odpowiedział na ofertę Play? Czy planował to wcześniej?  Kto wpadł na pomysł pierwszy? 🙂 Oferta Play będzie dostępna w piątek, w T-Mobile już dziś wieczorem.

Formuła 4.0, zdaniem zarządu spółki zrewolucjonizuje rynek. – To nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich dużych sieci komórkowych w Polsce. To oferta nie za 199 zł, ale już za 79 zł. Od piątku 30 marca oferta będzie dostępna we wszystkich punktach sprzedaży: dostępna dla nowych i dotychczasowych klientów Playa – powiedział Bartosz Dobrzyński, szef marketingu i członek zarządu P4. Nie krył, że znacząca część z wymienionej wyżej rzeszy potencjalnie zainteresowanych, to dotychczasowi klienci P4. Migracja będzie możliwa od wprowadzenia oferty na rynek, bez koniecznośc oczekiwania na na koniec obowiązującej umowy. Podstawowa opłata, 79 zł to abonament w ofercie SIM-only, w ramach którego można dzwonić i SMS-ować do wszystkich sieci komórkowych w Polsce bez dodatkowych opłat, ale także bez żadnego pakietu transmisji danych.
Aby korzystać z internetu można dokupić pakiet danych, poczynając od 250 MB za 7 zł (2 GB a 20 zł). Nielimitowane połączenia stacjonarne także kosztują 7 zł, a gdy usługa nie jest aktywowana – 0,19 zł za minutę.

P4 przygotował też opcje Formuły 4.0.z terminalami: telefon lub smartfon można kupić z abonamentem na 24 miesiące od 99 zł (dla przenoszących numer lub przedłużających umowę) i 109 zł (dla pozostałych). W ofercie ze smartfonem 2 GB transferu są wliczone w abonament.

A od dzisiaj, 29 marca, już od godzin wieczornych, będzie można skorzystać z oferty T-Mobile frii obejmującej nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w cenie od 79 złotych miesięcznie. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów prywatnych i biznesowych sieci T-Mobile, nowych klientów oraz osób przechodzących z innych sieci wraz z dotychczasowym numerem telefonu.

Od początku roku bardzo dynamicznie działamy na rynku wprowadzając nowe oferty, takie jak gwarancja najniższej ceny smartfonów, usługa Freeyah w Heyah, czy MTV Mobile. Nasi konkurenci przespali początek roku, dlatego cieszymy się, że nasze aktywności zmusiły ich do reakcji. My jesteśmy dobrze przygotowani do konkurowania na rynku. Klienci T-Mobile zawsze mają mieć najlepszą ofertę i największą swobodę wyboru. To nasza deklaracja najwyższej jakości oferty” – powiedział Grzegorz Bors, Członek Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży

Oferta T-Mobile frii jest skierowana zarówno do osób, które chcą kupić samą kartę SIM z usługami sieci T-Mobile, jak i dla osób wybierających abonament wraz z telefonem. W każdym przypadku, w ramach abonamentu, klient będzie mógł wykonywać nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a także wysyłać SMSy i MMSy. Nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne przez pierwsze 3 miesiące są darmowe, a opłata za przedłużenie tej oferty wynosi 7 złotych miesięcznie. Również w ramach abonamentu klient przez miesiąc może korzystać z pakietu 250MB. W kolejnych okresach rozliczeniowych koszt pakietu to 7 złotych. W przypadku wyższego abonamentu klient otrzyma pakiet 2GB miesięcznie przez cały okres umowy.

Co na to nasz operator?

Ostatnio Plus pochwalił się że jest najbardziej rentownym operatorem. – Wyniki za 2011 rok wyraźnie potwierdzają, że skupienie się w ostatnim okresie przez Polkomtel na jakości, a nie ilości, przynosi efekty. Pozycja numer jeden na rynku bardziej wartościowych klientów kontraktowych jest wciąż niezagrożona, a coraz większy udział transmisji danych w strumieniu przychodów uzasadnia potrzebę udostępniania coraz nowocześniejszych technologii, takich jak LTE, która po wprowadzeniu w ubiegłym roku w Plusie pozwoli na systematyczne poszerzanie atrakcyjnej oferty. 

My użytkownicy liczymy nie tylko na dobrą rentowność ale również na tą „atrakcyjną ofertę”, dlatego czekamy na odpowiedz ze strony naszego operatora, na nową atrakcyjną ofertę.

(ź) Play, T-Mobile, telix.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x