Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe pakiety internetowe na telefon w ofertach Plusa i bezpłatny Wykop.pl

1 września br. Plus wprowadza nowe, atrakcyjne pakiety umożliwiające obniżenie kosztów korzystania z internetu w komórce. Pakiety można wykorzystać zarówno na połączenia ze stronami www, jak i wap.

PAKIETY DLA KLIENTÓW ABONAMENTOWYCH
Dla Klientów płacących Abonament przygotowanych zostało aż sześć nowych pakietów, z których cztery dotyczą nielimitowanego dostępu do internetu w telefonie w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej (Pakiety Non Stop). Pakiety można włączyć na wszystkich aktualnie oferowanych taryfach głosowych Plusa i Plusa dla Firm.

Ceny Pakietów:

Aktywacja Pakietów jest bezpłatna.
Nowe pakiety internetowe zastępują aktualnie dostępne pakiety iPlus MB oraz Usługę iPlus w telefonie.

PAKIETY DLA KLIENTÓW MIXPLUSA (taryfy Mix4 i Mix4 duo)
Dla Klientów MixPlusa (taryfy Mix4 i Mix4 duo) od 1 września dostępne będą trzy nowe, bardzo atrakcyjne pakiety internetowe.

Pakiet Opłata (z VAT)
Pakiet internetowy 125 MB – 6 zł
Pakiet internetowy 300 MB – 12 zł
Pakiet internetowy 600 MB – 18 zł

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.
Dla Klientów Mixa, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie cały czas dostępny będzie mniejszy, jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 25 MB w cenie 5 zł, który jest ważny 30 dni.

BEZPŁATNY WYKOP.PL W TELEFONACH PLUSA
1 września br. uruchomiona zostanie  także promocja „Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl”, w ramach której wszyscy Klienci sieci Plus mogą łączyć się ze specjalnie dla nich przygotowaną, mobilną wersję popularnego serwisu Wykop.pl – bez ponoszenia opłat za transmisję danych w zasięgu sieci Plus. Aby połączyć się z serwisem, wystarczy wejść na stronę plus.wykop.pl. Link do serwisu Wykop można znaleźć również na stronie wap.plus.pl w sekcji „Polecamy”.
Specjalnie dla użytkowników sieci Plus, stworzona została także alternatywna wersja serwisu Wykop, dostępna pod adresem mobilne.wykop.pl, na której możliwe jest umieszczanie wyłącznie stron mobilnych.

Aby zagwarantować promocyjne, darmowe przeglądanie serwisu Wykop w telefonie, Klient musi posiadać telefon umożliwiający przeglądanie stron WAP z prawidłowymi ustawieniami APN WAP GPRS (promocja nie obejmuje połączeń ze stronami nie będącymi częścią serwisu Wykop). Informacje jak zapewnić prawidłową konfigurację telefonu, można znaleźć na stronie ustaw.plus.pl

Przypominamy, że wszyscy Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.

Więcej informacji o ofercie na stronach www.plus.pl oraz www.iplus.pl

(ź) Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x