Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe pakiety internetowe w roamingu dla klientów Plusa

Nowe pakiety internetowe w roamingu dla klientów Plusa

Już od 19 gr za 1 MB można swobodnie korzystać z Facebooka, sprawdzać pogodę czy przeczytać wiadomości na portalach internetowych będąc na urlopie w krajach Unii Europejskiej! Od wtorku 9 lipca Plus wprowadza nową ofertę znacznie większych pakietów internetowych w roamingu za dużo niższą cenę. Nowe pakiety zawierają aż do siedmiu razy większą liczbę MB, a cena za 1 MB spadła nawet o 77%!

Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu w telefonie, na komputerze lub tablecie w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein). Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający umowy w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Internet.

Klientom wyjeżdzający na jedno-, dwutygodniowy urlop, chcącym od czasu do czasu przeglądać strony, sprawdzać pocztę czy korzystać z Facebooka polecamy pakiety o średnich wielkościach: 50 i 100 MB, natomiast tym, którzy za granicą zamierzają intensywniej korzystać z internetu duże pakiety 500 MB, a nawet 1 GB.

plus-internetowe

Pakiety można aktywować:
wysyłając odpowiedniej treści SMS na numer 2601
poprzez stronę www.online.plus.pl
dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 (z telefonu w sieci Plus) lub 601102601 (z dowolnego telefonu).

(ź) Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x