Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe Taryfy LTE w ofercie Plusa

Nowe Taryfy LTE w ofercie Plusa

Plus wprowadza w dwóch wariantach nowe Taryfy LTE. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla tych, którzy nie chcą być ograniczani limitami. Drugi, dla tych, którzy nie lubią planować z wyprzedzeniem, z jakich usług będą w danym miesiącu więcej korzystać.  Polsce, tak jak na całym świecie dokonuje się smartfonowa rewolucja. Smartfon wypiera telefon, bo dzisiaj same rozmowy to już tylko jedna z wielu funkcji. To dostęp do internetu i możliwość swobodnego korzystania z jak najlepszej technologii – w przypadku Plusa to LTE – ma dziś największe znaczenie.

Po przyjrzeniu się klientom i rynkowi Plus zmienia podejście do abonamentów i wprowadza dwa warianty taryf. Jeden pozwalający cieszyć się z rozmów i smsów bez limitu, z dobranym pakietem internetowym i nowoczesnym smartfonem. Druga propozycja to taryfy i abonamenty, ale dające pełną wolność ich kształtowania. W każdym miesiącu każdy sam decyduje, czego bardziej mu potrzeba. Dużej części klientów w momencie podpisywania umowy trudno przewidzieć, z czego będą chcieli korzystać za pół roku. W rezultacie otrzymują zbyt dużą liczbę minut w abonamencie, za duży pakiet internetowy lub też pakiety smsów, które nie zawsze w pełni wykorzystują. Plus to zmienia, a nowa propozycja to:

  • Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych wraz z pakietami internetowymi dopasowanymi do potrzeb klientów i nowoczesnymi smartfonami LTE.
  • Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty, dzięki czemu klient może
  • w dowolny sposób korzystać ze swojego abonamentu.

nowe-taryfy

Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu
Od 11 lutego klienci mogą wybierać z abonamentów z pakietem internetowym dopasowanym do swoich potrzeb oraz nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych w standardzie.
Dostępna w tej promocji oferta z telefonem za 69,99 zł, to najtańszy na rynku abonament, zawierający jednocześnie nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich sieci, telefon np. smartfon LTE oraz pakiet internetowy!
LTE – rozmawiaj i SMSuj bez limitu (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):

lte-taryfy

Na start oferty, po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł, co jest najtańszą stawką na rynku. Klienci mogą również dokupić za 9,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne.
W ofercie dostępne będą także wyższe Taryfy LTE z pakietem 3 GB i znacznie niższymi cenami smartfonów.
A dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego dostępna będzie również oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych
w abonamencie z e-fakturą za 29,99 zł (dostępna na www.plus.pl) oraz z nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł .

Nowość! Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty!

Wkrótce w ofercie Plusa pojawią się również całkowicie nowatorskie abonamenty
z pakietami minut wymiennych na gigabajty.
LTE – wymienność (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):

lte-1

W zależności od potrzeb klienta, pakiet sam dostosowuje się do jego użycia w danym miesiącu. I tak, jeśli potrzebnych jest więcej minut na rozmowy, można zwiększyć ich liczbę w miejsce transferu danych. W odwrotnym przypadku, mniej rozmawiając zwiększamy wielkość naszego pakietu internetowego. Pakiet minut wymienia się na gigabajty w stosunku 200 min = 1 GB (czyli 1 minuta to 5 MB). Minuty można także wymienić na SMS-y
w stosunku 1:1.
Jak działa wymienność najlepiej obrazuje poniższy schemat:

lte-wymiennosc

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x