Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe usługi w Blueconnect

Od 17 listopada br. Era wprowadza nowe usługi do oferty blueconnect. Dzięki nim klienci otrzymają nielimitowany transfer danych w nocy oraz pakiety SMS.

Sieć Era rozszerza zakres usług dostępnych w ofercie szerokopasmowego mobilnego dostępu do Internetu ? blueconnect. W ramach wprowadzonych zmian użytkownicy mogą skorzystać z promocji „Blueconnect noc” oraz „Pakiet SMS”. W pierwszej z nich otrzymają nielimitowany dostęp do sieci w nocy, a w drugiej pakiet nawet 2000 SMSów.

„Blueconnect noc” to promocja dla użytkowników blueconnect, w której od północy do godz. 9.00 rano transfer danych jest nielimitowany oraz nie zmniejsza dostępnego pakietu gigabajtów. Miesięczny koszt korzystania z usługi to tylko 5 zł dla abonamentu za 59 zł, a w przypadku wyższych opcji jest dodawana bezpłatnie.

„Pakiet SMS” jest promocją dla klientów blueconnect, w którym z abonamentem za 79 zł lub wyższy uzyskają dodatkowo 2000 SMSów do wykorzystania w sieci Era. Natomiast w przypadku wybrania abonamentu za 39 lub 59 złotych otrzymają odpowiednio 50 lub 100 SMSów. Widomości będzie można wysyłać wprost z załączonej do każdego modemu aplikacji zarządzającej połączeniem z Internetem.

W usłudze blueconnect Era oferuje swoim klientom pakiety danych do 35 GB umożliwiając przesyłanie danych z prędkością nawet do 21 Mb/s. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać bezpłatnie z rozległej sieci Hot Spotów. Blueconnect to również szeroki wybór najnowocześniejszych modemów dostępnych od 1 zł nawet w najniższych abonamentach.

„Blueconnect noc” oraz „Pakiet SMS” będą również dostępne w ofertach blueconnect z netbookiem lub laptopem.

Źródło: Era


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x