Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowoczesne Technologie w Twojej Firmie

Nowoczesne Technologie, to cykl porad wideo sieci Plus skierowany dla firm, które chcą rozwijac swój biznes w oparciu o telefonię komórkową. Zobaczcie jak to działa.

Zamiast podawać numery wszystkich pracowników, wystarczy w materiałach reklamowych, bądź na stronie firmowej zamieścić jeden numer stacjonarny lub komórkowy. Dzięki usłudze mobilny zespól pod tym numerem „ukryci” będą wszyscy pracownicy działu.

Jeżeli odebrałeś rozmowę, która powinna być kontynuowana z innym pracownikiem Twojej Firmy, to za pomocą telefonu komórkowego możesz przełączyć to połączenie do wybranej osoby. Zobacz jak to działa.

Dzwoniący do Twojej Firmy Klienci, po usłyszeniu krótkiego powitania głosowego, będą mieli możliwość połączenia się z interesującym ich działem lub konkretnym numerem poprzez tonowy wybór odpowiedniej cyfry na klawiaturze telefonu. Jedyne czego potrzebujesz do uruchomienia tej usługi to telefon komórkowy w sieci PLUS.

Dzięki temu rozwiązaniu zbudujesz proste Call Center w oparciu o telefonię komórkową. Agenci Call Center mogą przebywać w dowolnym miejscu. To idealne rozwiązanie dla tych firm, które chcą zapewnić wysoką jakość obsługi swoich klientów.

Zestaw sekretarsko-dyrektorski umożliwia filtrowanie połączeń przychodzących na telefon komórkowy. Sam zdecydujesz, które osoby i w jakich godzinach mogą się do Ciebie dodzwonić. Pozostali połączą się z Twoja sekretarką.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x