Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowości w „AutoMapa” Asystent Pasa Ruchu

AutoMapa rozwiązuje problem dużych, skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów na europejskich trasach i wprowadza funkcję Asystenta Pasa Ruchu dla największych krajów Europy!

Asystent Pasa Ruchu AutoMapy ułatwia kierowcom pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań prowadząc ich jak po sznurku pod wskazany adres. AutoMapa wskazuje jasno, które pasy ruchu należy wybrać, aby płynnie pokonać nawet największe i najbardziej zakorkowane europejskie skrzyżowania.

W krajach obcojęzycznych kierowcy często spotykają się z problemem prawidłowego odczytu tablic informujących o zjazdach z autostrady czy wyboru dalszego kierunku podróży. Dzięki Asystentowi Pasa Ruchu w AutoMapie, polski kierowca będzie mógł w pełni skupić się na prowadzeniu pojazdu bez obaw związanych ze złym wyborem drogi. Asystent Pasa Ruchu AutoMapy przeprowadzi go przez najtrudniejsze skrzyżowania i rozjazdy bezbłędnie wskazując pasy, na których należy ustawić samochód, aby sprawnie dotrzeć do celu.

Jak podkreśla Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, wprowadzając nowe rozwiązania AutoMapa stara się, aby były one jak najbardziej funkcjonalne. Dlatego też, mając na uwadze nadchodzący szczyt letnich wyjazdów, funkcję Asystenta Pasa Ruchu wprowadzamy w pierwszej kolejności dla krajów europejskich. To właśnie na dużych skrzyżowaniach i wielopasmowych autostradach obfitujących w liczne rozjazdy Asystent Pasa Ruchu będzie najlepszą pomocą dla polskiego kierowcy. Przy najbliższej aktualizacji map Polski, Asystent Pasa Ruchu pojawi się również dla tras krajowych.

Asystent Pasa Ruchu zostanie udostępniony w AutoMapie Europe 6.5, która już wkrótce pojawi się na rynku oraz w programie betatestów programu AutoMapa.

(ź)automapa

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x