Nowy kanał na Lookr.tv: Mobilny internet

wpis w: Lookr.tv | 0

58_thumb_lead_1264498217Mobilny dostęp do Internetu – wygoda, nowoczesność, niezależność czy raczej pracoholizm i uwiązanie? Jak bardzo mobilny dostęp do Internetu zmienił Polaków? Czy w naszym kraju narodziła się już generacja MOB? Sprawdzamy fakty i mity na temat mobilnego dostępu do Internetu, badamy zachowania internautów, którzy na co dzień surfują po cyberprzestrzeni, pytamy ekspertów o opinie i prezentujemy wyniki badań.

Już wkrótce debaty live! Zaprosimy do naszego studia ekpertów, naukowców, blogerów i dziennikarzy, a także celebrytów. Zapytamy o to, jak zmienił się styl życia Polaków odkąd w dowolnym miejscu i o dowolnej porze mogą być obecni w sieci. Czy dzięki mobilnemu Internetowi jesteśmy bliżej innych ludzi czy może dalej? Do czego wykorzystujemy Internet? Czy zmienił się język, którym się posługujemy? Czy potrafimy jeszcze oddzielić życie prywatne od pracy? Szczegółowy harmonogram debat niebawem!
Już teraz czekamy na Wasze pytania do ekspertów i opinie na temat tego, w jaki sposób mobilny dostęp do Internetu wpłynął na życie Wasze i Waszych znajomych: redakcja@lookr.tv

Mobilność 2010 – jaki jest polski internauta mobilny? cz. 1

Krzysztof Krejtz z SWPS o wynikach badań Mobilność 2010. Czym różni się internauta ‘mobilny’ od ‘stacjonarnego’? Czy mobilny dostęp do Internetu to technologia oswojona? Co zaskoczyło go w czasie badań?

Mobilność 2010 – jaki jest polski internauta mobilny? cz. 2


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments