Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy konkurs w Plusie – Loteria Plusa

Loteria w Plusie15 września 2011 wystartowała loteria, w której udział mogą wziąć wszyscy klienci Plusa. Loteria potrwa 130 dni i zakończy się finałem w dniu 22 stycznia 2012r.

Codziennie do wygrania jest nawet 1 000 000 zł, raz w tygodniu losowany samochód Nissan Qashqai, a w finale kolejne 1 000 000 zł.

Aby wziąć udział w Loterii należy zarejestrować się wysyłając SMS o treści PLUS na numer 7400. Można również zapisać się do Loterii poprzez przystąpienie do Klubu Loterii Plus. W tym celu należy wysłać SMS o treści START KLUB na numer 60400.

Codziennie przez 130 dni, Organizator losuje 1 numer telefonu , który w tym dniu może wygrać Nagrodę Dzienną. Loteria polega na sprawdzaniu, czy numer telefonu danego Uczestnika został wyłoniony w losowaniu Nagrody Dziennej. Klient, który dokona rejestracji automatycznie sprawdzi, czy w danym dniu jego numer został wylosowany.

Aby dokonać sprawdzenia w kolejnych dniach Loterii, należy wysłać SMS o treści SPRAWDZAM na numer 7400. Zapisując się do Klubu Loterii Plus, w ramach której codziennie o 9 rano automatycznie dokonane zostanie sprawdzenie i powiadomienie klienta o wyniku, który Uczestnik otrzymuje wiadomością SMS.

Wysokość Nagrody Dziennej jaką otrzyma Uczestnik zależy do pory dnia w jakiej sprawdził czy numer telefonu został wyłoniony w losowaniu Nagrody Dziennej.

Wysyłając SMS na numer 7400 każdy Uczestnik otrzymuje również Losy, które wezmą udział w losowaniu Nagrody Tygodnia – samochód osobowy Nissan Qashqai oraz w losowaniu Nagrody Finałowej, którą jest milion złotych.

Każdy SMS wysłany przez Uczestnika na numer 7400 oznacza przyznanie określonej liczby losów:

  •   za pierwszy wysłany SMS na numer 7400 Uczestnik otrzymuje 100 Losów,
  •   za każdy kolejny SMS zostaje powiększony o dodatkowe 10 Losów, czyli za drugi wysłany SMS: 110 Losów, za trzeci: 120 Losów itd.

Uczestnicy korzystający z oferty Plus na kartę oraz Plus Mix za każdorazowe doładowanie otrzymują od 100 do 3000 bonusowych Losów w zależności od wysokości doładowania.

Im większa liczba Losów tym większe szanse wygrania Nagrody Tygodniowej i Nagrody Finałowej. W dowolnym momencie Uczestnik loterii może sprawdzić ilość posiadanych Losów poprzez wysłanie bezpłatnego SMSa o treści PUNKTY na numer 8010.

Szczegóły Loterii Plusa na stronie: LoteriaPlus.pl oraz w Regulaminie.

Opłata za wysłanie wiadomości na numer 7400 wynosi 4 zł netto/ 4,69 zł z VAT. Wiadomości wysłane na numery 8010 i 60400 są bezpłatne. Przystąpienie do Klubu Loterii Plus wiąże się otrzymywaniem płatnych wiadomości – 4 zł netto/4,69 zł z VAT codziennieOrganizatorem Konkursu jest Digital Alea Sp. z o.o.


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x