Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy magazyn dla abonentów „co słychać”

Ukazał się nowy, wrześniowo – październikowy magazyn dla abonentów – „Co Słychać”. A w nim  m.in. NaviExpert Plus – bezpieczna podróż. Muzodajnia.pl – ściągaj hity w mp3 – najnowsze single i albumy największych wykonawców, miliony hitów z różnych gatunków muzycznych. TV Mobilna w Plusie – prawdziwa telewizja w domu i poza domem. LTE – najszybszy mobilny internet. ABC Smartfonów – wszystko o smartfonach w Plusie. Porady specjalisty. Moc korzyści z poleceniem zapłaty. Oraz ciekawy wywiad z siatkarzami Łukaszem Żygadło i Marcinem Możdżonek, opowiedzą, jak znaleźć motywację do trwałej aktywności fizycznej. Fragment wywiadu znajdziecie w dalszej części wpisu ….

Życie z dobrym samopoczuciem

Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie mają prawdziwą moc sprawczą dla poprawy jakości życia. Jednak zmiany – podjęcie decyzji korzystnych dla całego organizmu i utrwalenie zdrowych nawyków – nie są łatwe. Poprosiliśmy więc o rady mistrzów sportu. W aktualnym numerze Łukasz Żygadło i Marcin Możdżonek, utytułowani siatkarze i wielokrotni medaliści, opowiedzą, jak znaleźć motywację do powtarzania ćwiczeń i trwałej aktywności fizycznej. W kolejnej edycji „Co słychać” druga część wywiadu, z której dowiemy się, co i jak jeść, żeby posiłek był źródłem przyjemności i zapewniał dobre samopoczucie

Plus: Co to oznacza: zdrowo żyć?
Łukasz Żygadło: Zdrowe życie dla mnie oznacza dobre samopoczucie każdego dnia. To jest taki najprostszy, a zarazem najważniejszy wskaźnik. Mówi, czy dobrze się odżywiasz, czy masz dobre nawyki, siłę, żeby zrealizować wszystko to, na co masz ochotę

Plus: Sportowcy dużo wiedzą na temat zdrowego trybu życia. W końcu nie bez kozery określa się ich mianem okazów zdrowia.
Marcin Możdżonek: Wiemy dużo na temat zdrowia, ale nie jesteśmy ludźmi szczególnie zdrowymi. Sport zawodowy to duże obciążenie organizmu. Natomiast sport amatorski to samo zdrowie.

Plus: Chciałbym poruszyć temat motywacji. Gdybyście mogli doradzić ludziom, w jaki sposób znaleźć motywację do podjęcia regularnych ćwiczeń i jak tę motywację utrzymać.

Marcin Możdżonek: Każdy taką motywację musi znaleźć w samym sobie, trzeba się przełamać, trzeba bardzo chcieć. Kiedy już podejmie się decyzję, ważne jest, żeby zacząć natychmiast, od zaraz. Nie jest ważny drogi sprzęt, jedynie jakiś ubiór do ćwiczenia. Można zacząć prosto, na przykład tylko od biegania, a później dokładać różne bardziej zaawansowane ćwiczenia, trening siłowy i inne, wyrafinowane dyscypliny.

Cały wywiad znajdziecie w Magazynie – Tutaj 

Zapraszamy do czytania

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x