Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy myPhone 2070 ROSE

Najnowszy myPhone 2070 ROSE – z przyjaznej dla użytkownika serii telefonów myPhone Simple Life – to elegancka, subtelna klapka. ROSE posiada podstawowe cechy telefonów z tej serii – duże klawisze, czytelny wyświetlacz, nieskomplikowane menu. Od starszego rodzeństwa różni go jednak obudowa o nowoczesnym, niebanalnym designie, pozytywnie wyróżniająca go od większości konkurentów z tej kategorii telefonów. myPhone 2070 ROSE to nieodzowny atrybut eleganckiej kobiety. Zobacz nowy myPhone 2070 ROSE:

Obudowa myPhone 2070 ROSE, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i czerwonej, wykonana została z tworzyw sztucznych o podwyższonej jakości i wytrzymałości. Wersja czerwona pokryta została metalicznym lakierem, co szczególnie docenią panie lubiące estetycznie wyglądające przedmioty codziennego użytku. Taki telefon to wymarzony elegancki i praktyczny dodatek do każdej kreacji.

myPhone 2070 ROSE, oprócz ładnego wyglądu posiada to, co współczesny telefon komórkowy mieć powinien. I tak poza oczywistą, intuicyjną obsługą połączeń głosowych umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i MMS, czy zrobienie zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu. Możemy na nim słuchać i nagrywać audycje radiowe, jak również odtwarzać muzykę czy ulubione materiały video, zapisane na karcie pamięci. Wszystkie te funkcje obsłużymy za pomocą dużych klawiszy („mówiących” w przypadku wybierania numeru) i kolorowego wyświetlacza TFT o przekątnej 2,2″. Z tyłu obudowy znajdziemy definiowalny klawisz skrótu, włączający jedną z przydatnych funkcji.

Biorąc pod uwagę czas, w którym myPhone 2070 ROSE zadebiutuje na rynku, produkt ten doskonale spełni rolę mikołajkowego lub świątecznego prezentu dla eleganckiej mamy lub babci.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w procedurze door-to-door.
Planowana data wprowadzenia myPhone 2070 ROSE do sprzedaży – 15 listopada 2011 r.
Sugerowana cena detaliczna oraz szczegółowa specyfikacja techniczna podane zostaną w dniu premiery.

Jak Wam się podoba ???

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x