Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy netbook, router i nowy termin umowy w iPlusie

Już w poniedziałek 9 listopada w ofercie iPlus pojawi się nowy router szerokopasmowy oraz netbook Acer Aspire One D250 już od 1 zł.
Nowy netbook czyli Acer Aspire One wyposażony jest w wydajny procesor Intel Atom N270 (1,6 GHz), system operacyjny Microsoft Windows XP Home w języku polskim i dysk twardy o pojemności 160 GB.

Cena netbooka jest uzależniona od wysokości abonamentu i czasu trwania umowy (24 miesiące lub nowa opcja 30 miesięcy) i wynosi od 1zł do 1299zł. Dodatkowo otrzymujemy możliwość zakupu jednego z najlepszych pakietów antywirusowych Kaspersky Internet Security 2010 z pełną licencją na 2 lata za jedyne 1,22 zł z VAT. W ofercie Plus jest cały czas dostępny także Mini Notebook Samsung NC10.

9069-450

Nowością jest także szerokopasmowy router iPlus Novatel Wireless MiFi 2352. Dzięki niemu możemy zapewnić tańszy dostęp do sieci dla wielu osób w dowolnej lokalizacji. Router na pewno znajdzie zastosowanie w firmie jak również dla klientów indywidualnych – w domu czy na działce. Cena routera jest uzależniona od wysokości abonamentu i czasu trwania umowy i wynosi od 1 zł do 499 zł.

9070-450

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w 1800 miejscowościach, zamieszkanych przez ponad 60% ludności.

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x