Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy Plus Internet CDMA!

Nowy Plus Internet CDMA!

payday loans online usa Plus odświeża ofertę internetu w technologii CDMA, która umożliwia dostęp do internetu drogą radiową na terenach z ograniczoną infrastrukturą telekomunikacyjną. Nowa oferta Plus Internet CDMA jest dostępna od 9 maja br.

Internet w technologii CDMA jest ofertą dla osób mieszkających na terenach, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań lub na terenach, które są słabo zurbanizowane. CDMA zapewnia stabilność i łączność również tam, gdzie ze względu na „nieprzyjazne” ukształtowanie terenu mogą być problemy z innymi technologiami mobilnymi.

Nowy Plus Internet CDMA, to:

  • nowa konkurencyjna oferta z abonamentem już od 29,90 zł,
  • nowe, wyższe limity transferu danych – do 30 GB,
  • możliwość bezpłatnego wypróbowania usługi przez 7 dni.

plus_CDMA

Do obsługi Nowy Plus Internet CDMA oferowane są do wyboru dwa modemy USB i jeden router:

  • Modemy AnyData 520L CDMA i DGT CT-680 CDMA dostepne są w cenie 99 zł brutto w najniższym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych. Specyfikacja modemów: transmisja danych EV-DO Rev A, antena zewnętrzna, zero CD, modem AnyData posiada obracane złącze USB, natomiast modem DGT posiada wysuwaną antenę.

 

usb_DGT_CT-680

 

Modem USB DGT CT-680 

AnyData ADU – 520L

Modem USB AnyData ADU – 520L

 

  • Router Axesstel MV410LR CDMA, dostępny już od 1 zł brutto, umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet. Specyfikacja routera: transmisja danych EV-DO Rev A, ethernet cztery gniazda RJ 45; 10/100 Mb/s, WLAN 802.11 b/g, dwie anteny zewnętrzne CDMA, dwie anteny zewnętrzne WiFi, lokalne zarządzanie za pomocą przeglądarki.

Axesstel MV 410LR

Klienci internetu mobilnego w Plusie mogą wypróbować Nowy Plus Internet CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo.

Plus Internet CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu. Pozwala to na swobodne korzystanie ze wszystkich zasobów Internetu, m.in: przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów (np. na YouTube), słuchanie radia internetowego, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype). Plus Internet CDMA obejmuje swoim zasięgiem 68% mieszkańców Polski.

Szczezgółówy cennik, mapa zasięgu znajdują się na: www.plus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x