Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowy wygląd stron Nokia

Pozytywne zmiany idą w firmie Nokia po spektakularnym ogłoszeniu współpracy z Microsoft. To właśnie dzięki niej dawny król ma powrócić na sam telekomunikacyjny szczyt, a pomóc mu ma w tym mobilny system operacyjny Windows Phone. Kolejnym etapem przemian w fińskiej korporacji jest zmiana wizerunku.

Dosłownie na dniach mogliśmy zaobserwować odświeżony wygląd chociażby jej brytyjskiej czy niemieckiej strony internetowej. Ich adresy to www.nokia.co.uk oraz www.nokia.de. Nowy design i wygląd prezentuje się naprawdę nieźle, żeby nie powiedzieć świetnie. Zwłaszcza na tle starej witryny widać kolosalną różnicę.

Sami możemy ją zobaczyć klikając dla porównania na polską (wciąż jeszcze starą) wersję www.nokia.pl, która niestety jeszcze nie została zaktualizowana. W nowej wersji wreszcie widać nowoczesny trend webdesignu, wliczając w to zarówno powiększono szerokość witryny, liczba elementów menu zmniejszono do minimum. Widać, że Finowie z przysłowiową pełną parą dopinają wszystkie szczegóły na ostatni guzik przed oficjalną premierą pierwszego telefonu Nokia z Windows Phone.

Dla przypomnienia dodamy, że ma do tego wydarzenia dojść już pod koniec tego miesiąca na targach Nokia World 2011 (26-27 październik). Bez wątpienia takim właśnie szczegółem jest tutaj serwis internetowy, który musi wygląd nowocześnie oraz stylowo. Ten obecnie taki właśnie się stał. Co ciekawe na nowej witrynie w dziale produkty nie spotkamy zwykłych słuchawek feature phone (wyłącznie smartfony linii Symbian). Zapewne ma to związek z wycofaniem tych prostych i niezbyt dopracowanych modeli na rynkach krajów rozwiniętych, do których bez wątpienia możemy zaliczyć Wielką Brytanię oraz Niemcy.

(ź)Nokia/My mobile studio

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x